16. veebruaril tutvustati Eesti Saatkonnas Helsingis Eesti disaini

22. veebruar, 2011

altKolmapäeval, 16. veebruaril kogunesid Eesti Suursaatkonnas Helsingis Design Excellence Estonia liikmed, Soome ettevõtjad, meedia- ning disainiinstitutsioonide esindajad ja Eesti disaini sõbrad. Koostöös Eesti Saatkonnaga Helsingis ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Helsingi esindusega korraldas Eesti Disainikeskus seminari-kontaktürituse, mille eesmärk oli tutvustada Soome ettevõtjatele ja meediale juhtivate Eesti disainibüroode loomingut.

Kolmapäeval, 16. veebruaril kogunesid Eesti Suursaatkonnas Helsingis Design Excellence Estonia liikmed, Soome ettevõtjad, meedia- ning disainiinstitutsioonide esindajad ja Eesti disaini sõbrad. Koostöös Eesti Saatkonnaga Helsingis ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Helsingi esindusega korraldas Eesti Disainikeskus seminari-kontaktürituse, mille eesmärk oli tutvustada Soome ettevõtjatele ja meediale juhtivate Eesti disainibüroode loomingut.

“Kui tavainimesele seostub sõna „disain“ enamasti  materiaalse eseme loomisega, siis siinse seminari ettekannetest selgus, et Eesti disainibüroode tegevus hõlmab palju töid, mida võib liigitada pigem reklaami ja konsultatsiooni valdkonda.” jagab oma muljeid üritusest Soomes resideeriv vabakutseline ajakirjanik Agneta Land.

Soome meedias kajastas üritust Yle tv oma kultuuriuudistes, MTV3 saates TILA ning ajakirjas ELLE tuleb juttu Kristina Viirpalu loomingust.

Vaata fotosid Disainikeskusest
Allikas: Disainikeskus