Moldova disainerid Disainiööl

Sel aastal ootame ka Moldova disainereid oma põnevate toodetega Disainööle.

Disainitänav on külastajatele avatud laupäeval, 24. septembril kell 12.00–20.00 ja pühapäeval, 25. septembril kell 12.00–18.00 Balti Manufaktuuris (Manufaktuuri 5, Tallinn).

TROMIGOU

Tromigou – loomingulised suveniirid hea tuju loomiseks!
Oleme planeedi- ja lemmikloomasõbralik bränd, mis toob inimeste igapäevaellu hubase õhkkonna ja positiivseid emotsioone, luues ja valmistades ainulaadseid puidust kingitusi.
Meie visioon on muuta maailm natuke rõõmsamaks, puhtamaks ja lahkemaks.

Meil on oma tootmine Moldovas ja loominguline meeskond, 5-aastane kogemus puidust armsate toodete valmistamisel.

Meie peamised tooted on praegu:
1. Telefonihoidjad- loomad, jalgpallurid
2. Märgid
3. Postkaardid
4. Rannaalused
5. Magnetid
6. Jõuluehted

RAMURI

Ramuri pakub eranditult looduslikest, ökoloogilistest ja jätkusuutlikest kangastest esemeid – vastupidavad ja meeldivad – kohandatavad, minimalistliku, ajatu disainiga.

Moto: Minu riietus – minu raudrüü

– ebastabiilses, karmis ja ettearvamatus maailmas – otsime stabiilsust, ausust, siirust, autentsust ja kõige tähtsamat – soomust, mis kaitseb meid kitši, sünteetilise, tehisliku, liialdatud tarbimishulluse eest.

Ramuri missioon:

– täiuslik segu traditsiooni ja modernismi vahel, kasutada folkloori sümbolistikku amuletina, kaitsevahendina, energiaallikana ja teadliku tarbimise harimisena

– loome armastuse ja tähelepanuga teoseid, mis kannavad endas mineviku sümboolika väärtust, energiat ja jõudu, kohandatuna aeglase moe ja kaasaegse minimalismi trendidele. Kasutame ainult looduslikke kangaid.

Vaata lähemalt