PESA+ esimese lennu ettevõtted

ampstükid_2015a Ampstükk

Meie meelest ei pea näksimine olema patune nauding. Vastupidi – olgu see alati rahuldust pakkuv hetk, mis lisab vajalikku kütust Sinu päeva!

Ampstükk vahepalad valmivad külmpressituna ja ilma lisatud suhkruta. Kuna toode on kuumtöötluseta, siis on säilinud kõik kasulikud vitamiinid ja mineraalained. Ampstükke on kaheksa erinevat maitset: õuna-kaneeli-kaera, mustasõstra-pohla-kaera, seemne-metsapähkli, toorkakao-datli-tatra, astelpaju-viigimarja-tatra, kookose-mandli-datli, mündi-ploomi-amarandi ja toorpiparkoogi. Niipalju kui võimalik kasutame Eestimaist toorainet. Kõik koostisosad pärinevad kontrollitud mahepõllumajandusest, mis tagab toodete puhtuse.

Ainult puuviljasuhkur

Külmpressitud

Eesti mahe vahepala

100% muretu maiustamine!

 

kaun-moss-4-side2KAUN

KAUN valmistab naturaalsest villast vildist disainsisejalatseid koju ja kontorisse. Kaubamärgi disaineriks on Kärt Ojavee (PhD). Tooted on kerged ja mugavad, suvel õhku läbi laskvad ning talvel sooja pidavad. KAUN sisejalanõusid kantakse üle kogu maailma New Yorkist Seoulini ja Tallinnast Sydneyni.

DSC_9563                KYLLIKE

Kvaliteetsed disainerrõivad eneseteadlikule kandjale, kes hindab klassikalise lõike ja isikupäraste värvide kombinatsiooni. Rõivaste loomiseks toodetakse innovaatilist kangast, mis ühendab keskkonnasäästlikult väärisvillade ja tekstiilitootmise ülejääkide parimad omadused. KYLLIKE-se brändi taga on moedisainer Küllike Tuvikene, kelle käe all valmivad ainulaadsed rõivad ideest teostuseni.

1920x tootepildid   Grandecor

Grandecor OÜ on looduskivist sisustustoodete tootja, kellele kuulub ka tootesari Merquine. Grandecor OÜ-l on kogemusi alates 2007-st aastast. Oma töös kasutame peamiselt välismaalt imporditud eksklusiivseid kivimeid nagu marmor, graniit ja 93% ulatuses looduslikest materjalidest koosnev pressgraniit ehk kvarts. Peamisteks toodeteks on köögitasapinnad, vannitoatasapinnad, teenindusletid, aknalauad, trepiastmed ja erinevad kamina detailid.

Läbi Merquine brand´i toodame ka looduskivist sisustusaksessuaare nagu lillepotid, lillepostamendid, teeküünla-alused, seinakellad jpm.Merquine brand on loodud sisutama Teie interjööri. Merquine väljendab julgust ning enesekindlust. Toodete loomisel olime inspireeritud looduskivi heast energiast ja pilkupüüdvast struktuurist. Eriti hästi tulevad mustrid esile kui kivile on antud peeglile sarnanev kõrgläige. Looduse looming on siis niivõrd hästi esile toodud, et paelub kindlalt igat Teie külalist. Meie tooted sobivad ärihoonetesse, hotellidesse, restoranidesse, spaadesse, salongidesse ja ka kodudesse.

 

Andruse käruüolt  Sitik

Paindvineerist lastele disainitud käru on toodetud Eestis. Seega üdini Eesti enda toode. Idee arenes koos minu laste praktilistest ja loomingulistest vajadustest. Minu pere neli last on kasvanud koos käruga.

Rattad pöörlevad neljal laagril ja mugavust lisavad õhkrehvid. Poltliitmik võimaldab lihtsat rehvivahetust/remonti. Vineerist detailid on omavahel seotud poltidega, mis annab võimaluse kõiki detaile vahetada ja annab sellega tootele pikaealisuse.