Partnerid

  2 1
Eesti Disainikeskus Tallinna Ettevõtlusinkubaator Tartu Loomemajanduskeskus
4 6
Norden – Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis Viljandimaa Loomemajanduskeskus Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
   buildIT-logo 9
 CBC Gruusia  Loomeettevõtete Kiirendi Eesti Kunstiakadeemia
11 logo_CHERNOZEM_v2 12
Briti Nõukogu Eestis Chernozem on Ukraina loomemajandust elavdav algatus. Eesti Teatri Agentuur
13 14 15
Eesti Arhitektuurikeskuse missiooniks on kaasaegse Eestiarhitektuuri ja linnaehituse edendamine ja arendamine, arhitektuurialase teadlikkuse kasvatamine, arhitektuuriinfo kogumine, vahetamine, vahendamine ja levitamine kodu- ja välismaal. Eesti Disaini Maja on elustiili keskkond Kalasadamas, kus on sisse seadnud ennast mitmed disainistuudiod, Eesti Disainerite Liit, Disainiöö esindus, disainigalerii ning kohvik Klaus. Kultuurikatel on ühenduskoht kultuuri- ja loomemajanduse valdkonna ja teiste tegevus- valdkondade vahel, loomaks uuenduslikke tooteid ja teenuseid ning innovaatilisi lahendusi.
16  Mainor_logo_x55px  MI_logo
MEKTORY on Tallinna Tehnikaülikooli Innovatsiooni-ja ettevõtluskeskuse poolt rajatud, tudengeid ning teadlasi kaasav ja ettevõtetele suunatud interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline tehnoloogiakeskus.  Rakenduskõrgharidusõpe, magistriõpe, täienduskoolitus – www.eek.ee  Marketingi Instituut korraldab koolitusi ja konverentse, annab välja Unistuste tööandja tiitlit ning Turundustähe auhinda.  Igal nädalal on eetris internetipõhine Turundusraadio.
logo est 5-001    
Soome Instituudi ülesanne on arendada soome-eesti kultuurisuhteid, anda teavet Soome kohta, pakkuda mitmesugust koolitust ja edendada Soome ja Eesti vahelisi sidemeid ühiskonna- ja majanduselu eri valdkondades.  E-riigi Akadeemia loob ja levitab e-valitsemise, e-demokraatia, riikliku küberturvalisuse ja avatud infoühiskondade alast teadmust ja parimaid kogemusi.  NEM Initsiatiiv – Uue Euroopa Meedia initsiatiiv (New European Media Initiative) –on tehnoloogia platvorm, mis  koondab meediasisu, loomemajandust, sotsiaalmeediat, ringhäälingut ja telekomi sektoreid jpm, et Euroopa    meediamaastikul edendada ühiselt innovatiivset keskkonda.
   
Loov Eesti on üle-euroopalise innovatsioonivõrgustiku liige WORTH projekti eesmärk on luua piiriülene ja valdkondade vaheline koostöö moeloojate, tootjate ja tehnoloogiaettevõtete vahel, et töötada välja ainulaadseid ja kõrgekvaliteedilisi tooteid moe ja tekstiili, jalatsite, karusnaha ja naha, mööbli ja sisekujunduse ning ehete valdkonnas.

Loov Eesti on WORTH programmi esindaja Eestis.

Tapa Vallavalitsus on koostööpartner Loov Eesti + Maa II programmis, mille eesmärk on aidata kaasa piirkonna kasvule, edendada ettevõtlust ja luua töökohti ning suurendada piirkonna atraktiivsust.