PESA+ kolmanda lennu ettevõtted

KOOSdisain – Anu Rajamäe, Kerly Kaljuste

KOOSdisain on põhjamaise stiiliga kodutekstiilide bränd, mis kasutab traditsioonilisi materjale modernses võtmes. Kasutatavad kangad on looduslikud, nagu lina ja puuvill. Kollektsiooni kuuluvad voodikatted, pleedid, padjakatted, käterätikud, saunalinad ja teised kodutekstiilid. Eritellimusena valmistatakse kardinaid ja muid kodutekstiile Teile sobivate mõõtude järgi.

KUMA – Rait Ojasaar, Mari Ojasaar, Liis Pluum ja Jaana Külim

KUMA Design on kunstnik Mari Ojasaare loodud nahaaksessuaaride bränd, mis on loodud stiilsele naisele, kes hindab naiselikku ilu, kuid tahab samal ajal särada vaid talle unikaalsel viisil. Inspireeritud loodusest ja toodetud keskkonnasõbralikult – KUMA Design taaselustab vanu traditsioone ning suhet loodusega, tuues killukese loodust meie igapäeva garderoobi. KUMA Design liblik-prossid on valmistatud nahast ning kõik tooted valmivad Eesti käsitöömeistrite hoolsa pilgu all, kasutades vaid kõige kvaliteetsemaid materjale. Be a voice, not an echo!

Mutabor – Kristi Tamming

Järgmistel jõuludel jäta päriskuusk metsa ja plastikkuusk poodi ning too koju taaskasutatud papist ökokuusk! Pakume kodu, kontori või peosaali kaunistamiseks loodussõbralikke, mitmekordselt kasutatavaid disain-jõulukuuski. Meie jõulukuusk on ruumi- ja loodussäästlik, sest see on valmistatud täielikult taaskasutatud materjalidest ning see võtab lahtivõetuna väga vähe ruumi. Ja mis kõige tähtsam – see ei aja okkaid ning on täiesti kassikindel! Kuuski on erineva kõrguse ja värviga, ning selle kokkupanekuga saavad hakkama ka lapsed. Kokkupandavat kuuske on võimalik kasutada järjest päris mitmetel jõuludel, seega on tegemist investeeringuga mitmeks järgnevaks aastaks!

ISEkids – Lyane Lind

ISEkids on lõbus ja mänguline lasteriiete bränd 2-12 aastastele, mis on loodud väikestele unistajatele. Rõõmsate ja moekate kleitide ja mantlitega muutub iga päev pidupäevaks.

XAOS – Liina Adamson

XAOS on 2015 aastal sündinud nahast aksessuaare valmistav bränd, mis ammutab peamiselt inspiratsiooni fetišmaailmast, olles nii justkui moe- ja fetišmaailma ühenduslüliks. Kuigi tootevalikus leidub ka magamistuppa sobivaid esemeid on tegu siiski brändiga, mis pakub eelkõige aksessuaare oma garderoobi vürtsitamiseks. Kanna kuidas tahad!

 

Tie&Apron – Andres Labi

Tie&Aproni näol on tegemist lipspõlle ehk lipsusõlmega kaela kinnituva põllega. Lips, algupäraselt tuntud kui staatuse sümbol, on läbinisti dekoratiivne aksessuaar. Samal ajal pole midagi praktilisemat ühest korralikust põllest. Lipspõll ühendab endas lipsu märgilisuse ning põlle funktsionaalsuse. Olgu Teil käsil toidunautimine või -valmistamine pere, sõprade või eriliste külaliste ringis, lipspõlle stiil ja praktilisus tagavad igas mõttes hea maitse ning loovad meeleolu. Lipspõll teeb Sind moekaks, see on lihtsalt kohandatav ning mis peamine – lipspõlle kandes ei pea Sa iial muretseda, et lips supi sisse lipsaks. Lipspõll pole mõeldud üksnes meestele – lipspõll teeb šikiks igaühe, kes seda kannab.