PESA+ teise lennu ettevõtted

Halukaarik – Lauri Semevsky, Sven Jürgenson

Halukaarik on vääriline abimees küttepuude kutsumiseks riidast tuppa kamina või ahju kõrvale. Täis laotud halukaarik mahutab 3-5 ahjutäit ja seda on lihtne liigutada kasvõi ühe käega! Halukaarik on mõeldud nutikale, avatud meelega ja ressurssi hindavale inimesele, kes teab ja oskab väärtustada rahu ja soojust, mida pakub elav tuli. Halukaariku disaini ja omaduste kujundamisel on peetud oluliseks, et seda saaks kasutada nii väljas kui sees, nii murul kui lumes kui toapõrandal. Et küttepuud saaks ühe laadimisega mugavalt ja efektiivselt riidast küttekolde kõrvale. Takistuseks ei ole ka trepid – aseta halukaarik ratastega vastu trepiastet ja tõmba pisut.

Woolish – Eigo Siimu

Kaubamärk WOOLISH 1928 sündis soovist ja nägemusest pakkuda naturaalsest materjalist klassikali tooteid, kus on tähelepanu pööratud pisidetailidele, mis annavad valmis toodetele originaalsuse ja ajatruu olemuse. Neljandat põlve kudumeid tootev pereettevõte pakub klassikalist disaini tänapäeva vajadustega tarbijale. Peamiselt toodetakse kodutekstiili, meeste- ja naisterõivad ning aksessuaare.
100% naturaalne ja Woolish!

Traageldaja – Heli Sillaots

Traageldaja OÜ on 1994 aastal alustanud Eesti ettevõte. Omame pikaajallisi kogemusi laudlinade, kardinate,madratsikatete, voodipesu, voodikatete, padjakatete ja muude sisustustekstiiltoodete õmblemises. Valmistame gobeläänkangast väga kauneid tooteid millega soovime luua meeldiva õhkkonna.