27. jaanuaril toimub disainikoolitus ettevõtjatele

06. jaanuar, 2015

27. jaanuaril viivad disainijuht Martin Pärn ja juhtimiskonsultant Andro Kullerkupp Eesti Disainikeskuses läbi disainikoolituse, mis on suunatud ettevõtetele. Koolituspäeval saab muuhulgas kummutatud müüt, et disain on kallis, ning tõestatud, et disainita on kulukas ja ohtlik.

Õnnestunud disain määrab järjest rohkem rahvusvahelise äri edukust ja konkurentsivõimet. Et edu põhjuseid paremini mõista, tuleb disaini vaadata laiemalt kui ainult toote disainimist.
Et õppida, kuidas disain Sinu ettevõtte kasuks tööle panna, oled 27. jaanuaril oodatud koolitusele “Disainist ettevõtjatele”, mis avab disaini erinevad rollid ja võimalused ettevõtluses.
Aeg: 27. jaanuar 9.00-17.00
Koht: Eesti Disainikeskus, Arhitektuurikatel, Põhja pst. 27A
Koolituse hind 90€ (sisaldab käibemaksu ja Kathryn Besti raamatut “Disainjuhtimise alused”), 70€ kui ühest ettevõttest osaleb mitu inimest.
• Registreeri koolitusele siin.
Martin Pärn on Eesti Kunstiakadeemia strateegilise disaini professor, TTÜ ja EKA ühise rahvusvahelise magistriõppekava Design & Engineering juht, ISEASI disainibüroo juhtivpartner ja Eesti Disainikeskuse nõukogu liige.
Andro Kullerkupp on pikaajalise ettevõtluskogemusega ja aidanud paljudel oma äri efektiivselt tööle panna. Peamine spetsialiseerumine on Androl ärianalüüsile, äriplaneerimisele ja eestvedamisele.
Disainist ettevõtjatele on koolitus, mis avab disaini erinevad rollid ja võimalused ettevõtluses. Päeva jooksul räägivad koolitajad disainist disaineri keeles ja disaini rakendamisest ettevõtja keeles. Näidatakse, kuidas disain seondub tihedalt nii turunduse, toote- ja teenusearenduse kui ettevõtte organisatsiooni arendusega, ettevõtte kesksete funktsioonidega. Antakse näpunäiteid, kuidas disaini eduka rakendamise abil turul pikaajalist edu saavutada.

Vaata koolituse kava SIIT