29. oktoobril avatakse uus ENTRUMi hooaeg

09. oktoober, 2013

entrum logo23.09.201029. oktoobril toimub suurejooneline ENTRUM avasõu ”Algatan julgelt”, millega antakse avapauk ENTRUMi neljandale hooajale, mil oma ettevõtlikkusideid arendavad 13-19-aastased noored Tallinnast, Harjumaalt, Järvamaalt, Läänemaalt ja Raplamaalt. Loov Eestil on au olla kostööpartner loomemajanduse valdkonnas.

 29. oktoobril avab ENTRUM Nokia Kontserdimajas pidulikult oma neljanda hooaja, mille jooksul asuvad nimetatud piirkonna noored oma unistusi toimivateks ettevõtlikkusideedeks vormima. Noortele on nende ideede realiseerimisel eeskujude, inspireerijate ja mentorina abiks Eesti tuntud tegijad erinevatest ettevõtlusvaldkondadest: IT, loomemajandus, sotsiaalne ettevõtlus ja teenuste majandus. ENTRUM neljanda hooaja tuntumad inspiratsiooniallikad on muusik Tanel Padar, restoraniomanik Anni Arro, tudengisatelliidi juhendaja Mart Noorma, tippsportlane Nikolai Novosjolov ja moekunstnik Liina Stein.

ENTRUM avasõuga antakse avapauk ettevõtlikkusideede arenguprogrammi ja konkursi neljandale hooajale, mil terve õppeaasta jooksul arendavad nimetatud maakondade noored oma IT ja inseneeria, loomemajanduse, teenuste ja ökomajanduse ning sotsiaalse ettevõtluse valdkonna ideid. Igakuistest õppesessioonidest koosnev ideede arengu-programm kulmineerub ettevõtlikkusideede konkursiga, mille tulemuste alusel annab EV President Toomas Hendrik Ilves tuleva aasta maikuus üle „Eesti Ettevõtlikumad Noored 2014“ tiitli parima teostusega idee autoritele. 

ENTRUM avasõule registreerimise ankeet noorele asub SIIN! Tasub kiire olla, sest kohale pääseb vaid 600 kiiremat!