3. eluaastal tegutseb ENTRUM Lääne-Eestis

27. august, 2012

entrumist17. oktoobril algab ENTRUMi kolmas õpihooaeg Lääne-Eestis, kus ENTRUM arendab Hiiumaa, Pärnumaa, Saaremaa ja Viljandimaa noori. ENTRUMi koduks saab Pärnu Kontserdimaja, kus toimub 4 päevast ja 1 Öösessioon, ENTRUM superfinaal ning suurejooneline auhinnaugala. Hooaja lõpus osalevad parimad meeskonnad ettevõtlikkusprojektide konkursil „Olen ettevõtlik!“ ning saavad oma kogemuse sõnadesse panna aktiivse eluhoiaku teemalisel esseekonkursil.

 

Enne veel, kui õpihooaeg lahti läheb, tutvustab ENTRUM oma programmi ja julgustab noori oma häid ideid välja ütlema Lääne-Eesti koolides. ENTRUM koolinädal vältab 10.-21. septembrini. 22. septembril 2012 stardib ENTRUM programmi registreerimine, mis kestab 1. oktoobrini 2012.


27. septembril toimub aga Viljandis ja 1. oktoobril Pärnus spetsiaalne üritus„Ohhoo! ENTRUM on külas!“, kus noored õpivad professionaalse koolitaja Alar Ojastu (pildil) juhendamisel ideid genereerima.

ENTRUMi kolmanda hooaja avasessioonil jagavad noortega oma edulugu ENTRUMi verivärsked patroonid laulja ja saatejuht Teele Viira, näitlejaMarko Matvere, gurmeekokk ja ettevõtja Anni Arroning nutika lillepoti Click & Grow autor Mattias Lepp(pildil). Iga patroon on ühtlasi ka ühe ENTRUM ettevõtlikkusvaldkonna eestseisja. Teele Viira ja Marko Matvere esindavad loomemajanduse – muusika ja festivalide korraldamine, teater, kino ja disain, Anni Arro teenuste- ja rohemajanduse ning sotsiaalse ettevõtluse ning Mattias Lepp tehnoloogia valdkonna ettevõtmisi. Patroonid osalevad lisaks avaüritusele ka ühel ENTRUM õpisessioonil, külastavad oma valdkonna seminare ning julgustavad noori oma eesmärkide poole pürgima. Patroonid on noortele nii eeskujuks kui nõuandjaiks.


ENTRUM tänab ühtlasi ka eelmise hooaja ettevõtlikkuse kehastusi Artur Taeveret, Ilmar Raagi, Gerd Kanterit, Tanja Mihhailovat ja Lilli Jahilot Lõuna-Eesti noorte sütitamise eest. Aitäh, et olite koos meiega.

Patroonid annavad eeskuju: Teele Viira  – Alusta julgelt!; Anni Arro –  Leia oma kirg!; Mattias Lepp – Mõtle nutikalt!;  Marko Matvere – Ole õnnelik!

Registreeri end ENTRUM külalismentoriks juba tänahttp://www.entrum.ee/kulalismentori-taotlusankeet/ või loe programmis kaasa löömise võimaluste kohta loe pikemalt http://www.entrum.ee/loo-kaasa/. Teeme üheskoos Eesti ettevõtlikuks!