38. IATTO FOORUM, Maailmakonverents „Globaalne koostöö“ toimub septembris Tallinnas

14. august, 2012

IATTO_brochure_frontpage12.- 14. septembrini toimub Tallinnas 38. IATTO rahvusvaheline foorum-konverents, mis pakub erakordset võimalust olla kursis ekspordivaldkonna arengutega maailmas ja luua unikaalseid kontakte välisturgudele pääsemiseks.

 

IATTO rahvusvaheline foorum on iga-aastane äri- ja ekspordialaste spetsialistide kohtumispaik. Käesoleval aastal 38. korda ja Ida-Euroopas esimest korda toimuva konverentsi võtmeteemaks on ülemaailmse koostöö probleemide arutamine.

Maailmakonverentsi korraldajaks on Marketingi Instituut, üritust kaasrahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Maailmakonverents on kohtumispaik maailma juhtivate äri- ja ekspordikoolituse spetsialistide ning inspireerivate esinejatega, mis võimaldab osa saada uutest trendidest ja arengutest rahvusvahelises äris.

Konverentsi kava:

12. september – Globaalsed trendid

Konverentsi esimene päev toob meieni ekspordivaldkonna globaalsed trendid ja arengud. Peatume energeetikal ja jätkusuutlikul arengul, finantseerimisel, uutel ärimudelitel. Päeva lõpetab prof Angehrn virtuaalse õppe võimalustest ja kitsaskohtadest rahvusvaheliste meeskondade arendamisel.

13. september – Globaalsete meeskondade ja oskuste arendamine

Rahvusvaheliste meeskondade juhtidel on ees suured väljakutsed: kuidas juhtida virtuaalseid meeskondi, kes asuvad erinevates riikides, kelle liikmed on pärit erinevatest kultuuridest ning kes töötavad erinevates ajavöötmetes. Tutvustame nelja erineva organisatsiooni kogemusi tulemuste saavutamiseks.
Pärastlõunal keskendume erinevate koolituskogemuste vahetamisele rahvusvahelises äris ning e-õppe kasutamisele ekspordikoolitustes. Kuus erinevat vaatenurka üle maailma ning paneeldiskussioon annavad hea ülevaate olulisematest arengutest.

13. september – Muudatuste juhtimise simulatsiooni seminar

Maailma üks tipplektoreid professor Albert A Angehrn viib läbi ühepäevase seminari ja laseb kõikidel osalejatel kogeda, kuidas üht suurt projekti ellu viia ning organisatsiooni vastuseisuga hakkama saada. Simulatsioonis on koheselt näha iga tegevuse tulemus või tagajärg. See koolituspäev näitab kätte kõik vead, mida te aastate jooksul oma ettevõtetes olete teinud ning loob arusaamise, kuidas muudatusi tulemuslikult kavandada ja juhtida.

14. september – Inspiratsioon globaalseks äriks

Eesti olulisemad ekspordipartnerid on meie lähinaabrid, aga oluline on kasvada soovivatel ettevõtetel näha ka kaugemale ning maandada Euroopa turu riski ekspordiga teistesse kiiresti kasvavatesse piirkondadesse. Hiina, India, USA, Brasiilia, Mehhiko, Tšiili, Lõuna-Aafrika, Venemaa – ühe päevaga saab kiire ülevaate äritegevuse võimalustest ja ohtudest ning parimad kontaktid hetkeks, kui mõnesse nendest kiiresti kasvavatest turgudest eksportimine teie ettevõttes tõelisuseks hakkab saama.

 

PROGRAM IN ENGLISH

ESINEJAD

OSALEJAD

REGISTREERI