40 Ajujahtijat on selgunud!

17. november, 2014

safe imageÄriideed kaasaegsest ettevõtlusest- 300 ideest on nüüdseks välja valitud 40! 15-16. novembril toimus Ülemiste Citys Ajujahi ideede esitlemine. Kõik ideed olid põnevad ja algatajad täis indu, kuid valik on tehtud ning edasipääsenud 40 meeskonda on teada! 

Loov Eesti sõpradest jõudis Ajujahil 40 parema hulka: PESA vilistlased Extra Leg ja EGG ning homme Kopenhaagenis Creative Business Cup finaalvõistlusel zürii ette astuv AIDEN APP

Vaata, kes said edasi:

Maalermeistri loodusvärvid

Eestis toodetud traditsioonilised loodusvärvid on valmistatud vanade retseptide alusel. Keskkonnasõbralikud värvid sobivad nii ajaloolisse kui moodsasse koju.

Tartumaa

Smart Farmer

Keskkonnasäästlik põllumaa väetamine.

Harjumaa

3D-prinditud modulaarne akvaarium

Miks peavad kõik akvaariumid olema igavad ristkülikud? Ei pea. Arendame välja 3D prinditava akvaariumi moodulid, et klient saaks printida just sellise akvaariumi nagu talle meeldib.

Harjumaa

Smart Load Solutions

Selle asemel, et toota või tarbida elektrit suvalisel ajal, tuleks kasutada tarka elektrijuhtimissüsteemi, mis optimeerib elektriseadmete töö vastavalt avatud turu hindadele ilma toodangut vähendamata.

Harjumaa

Nutikas linnumaja

Nutikas linnumaja võimaldab jälgida kui palju linde päevas/tunnis sinu linnumaja külastab, kuidas nad välja näevad ja mida sinu linnumajas korda saadavad.

Harjumaa

Cubehub OÜ

Väikesatelliide andmeside kiirus on väga väike ja sideseansid lühikesed. Ideeks on luua ülemaailmne maajaamade võrgustik ja müüa seda teenusena, et meeskonnad saaksid satelliitidelt rohkem andmeid alla laadida. Selle teostamiseks ehitame uudsed ja väga lihtsasti kasutatavad satelliitside maajaamad ning loome veebikeskkonna, mille kaudu teenust tellida ja andmeid maajaamadelt reaalajas klientidele saata.

Harjumaa

ship it!

Inimeselt-inimesele kullerteenus, mis pakub võimalust saata pakke koheselt ja enda asukohast lahkumata ning valida teenuse eest endale parim hind ja kiirus. Paki kulleriks võib olla iga soovija.

Harjumaa

GlamCall

GlamCall on Uber / Airbnb iluteenuste vahendamiseks, me viime kokku professionaalsed ja vabakutselised iluteenindajad ning kliendid, kes vajavad paindlikumat ja/või kiiremat teenust.

Harjumaa

OÜ StyleUp

StyleUp on stiilinõu andev programm, kus vastavalt sisestatud mõõtudele luuakse inimesega sarnane 3D-modell, määratakse kehatüüp, soovitatakse kehatüübile sobivaid rõivaid ja proovitakse neid selga.

Harjumaa

Senset

Täisautomaatne nutitelefonil põhinev ühistranspordi tuvastus- ja piletisüsteem. Nutitelefonil ja ühissõidukisse paigaldatud spetsiaalsel riistvaral põhinev lahendus, mis võimaldab automaatselt sõidu alg- ja lõpp-punkti fikseerides tasuda ühistranspordi kasutamise eest

Harjumaa

Responso

Tarkvara toitlustusettevõttetele kvaliteedi tagamiseks. QR koodi/NFC abil edastatakse koheselt vastutavale töötajale klientide vahetu tagasiside toidu, keskkonna ja teenindaja kohta.

Harjumaa

Skillific

Töövahend enda turuväärtuse leidmiseks ja oskuste arendamiseks ning organisatsioonile oskuste alusel töötajate leidmiseks ja õiglase palga väljaselgitamiseks.

Harjumaa

CashMatador

Veebirakendus, mis lihtsustab väikeorganisatsioonide (ettevõtted, vabaühendused, avaliku sektori asutused) projektieelarvete ja rahavoogude haldamist.

Harjumaa

Huntloc

Lahendus jahimeestele, mis muudab küttimise nutikaks – kogu jaht on osalistele reaalajas jälgitav suurendades seeläbi jahi efektiivsust ja vähendades jahiõnnetusi, kulusid ja aega.

Valgamaa

Innked or TattooHub

Internetiportaal mis ühendab üle maailma tätoveerijaid klientidega. Veebileht, kus meistrid saavad näidata oma töid, kliendid aga mugavalt leida sobiva tätoveerija ning teha tellimusi otse saidil.

Harjumaa

e-väikelaevajuhikoolitus

Eesti mereriigiks! Väikelaevajuhilube tehakse täna aastas ca 1500. Laevajuhilubade hankimise lihtsustamiseks tekkis idee luua sarnaselt e-autokoolile ka e-väikelaevajuhikoolitus.

Harjumaa

Scalematic OÜ

Hivescale pakub täislahendust, mis viib mesinduse uuele tasemele. Seadmed, tehnoloogia ja analüütika, mis võimaldavad reaalajas jälgida mesilastarudes toimuvat ning vajadusel operatiivselt reageerida.

Harjumaa

Psühhobuss

Viime läbi interaktiivseid, harivaid ja meelelahutuslikke inimkatseid ja selgitame publikule arusaadavalt, mis nende ajus katsete ajal toimub. 

Tartumaa

Digitaalse juhtimisega analoog KITARRIEFEKTID

Kvaliteetne kitarrisound koos moodsate salvestamisvõimalustega.

Harjumaa

Nutikad filmilahendused

Ettevõte töötab välja uuendusliku lahenduse filmide tootmise ja tootmisteenuste valdkonnas. Lahendus tõstab kuluefektiivsust ja avab uusi loomingulisi võimalusi.

Harjumaa

Football Game OÜ, ROO2M

Olen loonud uue jalgpallialase mängu, mida on kõigil lõbus ja huvitav mängida ning samal ajal omab jalgpallipuur ka üldiselt sportlike oskusi arendavaid nüansse.

Harjumaa

Extra Leg

Koduautomaatika lahendus nägemispuudega inimestele, mis annab informatsiooni kodus toimuva kohta, seeläbi muutes vaegnägijate igapäeva elu iseseisvamaks, mugavamaks ja turvalisemaks.

Harjumaa

Silmaring

Uue ajastu e-õpik. See on app telefonis, mis analüüsib õpilase taset ja eripära ning annab talle sobivaid peatükke ja ülesandeid. Tulemus on 7x parem kui lugemisel.

Tartumaa

suPEREmad ehk MTÜ Perele Toeks

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda väikelastega peredele igakülgselt tuge.

Harjumaa

Wanderlust

Bussireisiteenus, mis võimaldab inimestel avastada kodumaad, samal ajal panustades paremasse ühiskonda – seda läbi meelelahutuslikude reiside ja üllatussihtkohas tehtava vabatahtliku töö

Tartumaa

Smart Treadmill

Uudne treeningseade, mis pakub võimalust ühendada nutiseade ja treeningvahend. Kaob vajadus kasutada suurt ja kobakat ekraani ning tekib võimalus seadme põrandaga integreerimiseks.

Harjumaa

Healthy Chocolate

Šokolaadid, mis tõstavad ajutegevuse tööd, loovad meeleolu, tõstavad vitaalsust ja aitavad saleneda ning tõsta immuunsüsteemi tööd sisaldades ka rohkelt antioksüdante.

Harjumaa

Aiden

DYI ehk tee ise teraapia treener, mis aitab inimestel depressioonisümptomitest vabaneda.

Harjumaa

Jäätisevabrik

Mahedast Eestimaisest toorainest valmistatud gelato-tüüpi käsitööjäätis on erakordseid maitseelamusi pakkuv kerge maius. Meie jäätisesortimenti kuuluvad fenomenaalsed ja ootamatud maitsed.

Tartumaa

TreenX

Treeningteenus, mis võimaldab kasutajal end treenida kodust lahkumata grupivideokõne vahendusel, säilitades sealjuures soodsa hinna, treeningu kvaliteedi ning professionaalsuse.

Järvamaa

DonateIT

Mobiilirakendus, mis on suhtluskanaliks doonori ja Verekeskuse vahel. Kasutajal on võimalik luua endale isiklik profiil, kus hoitakse andmeid tema veregrupi ja annetamise ajaloo kohta. Rakendus kuvab kaardil ära just sinule kõige lähemal asuva doonoripunkti ja võimaldab paari nupuvajutusega registreerida ka aja. Kasutajad saavad jooksvaid teateid Verekeskuselt verepanga varude ja erinevate ürituste kohta. Lisaks saavad kõik doonorid anda panuse veredoonorluse sotsiaalsemaks muutmisesse ja jagada oma saavutust oma sõpradega sotsiaalmeedias.

Harjumaa

Tutvu kõikide edasipääsenud ideedega SIIN

Rohkem informatsiooni Ajujahi kodulehel
Vaata pilte siit