6. detsembril toimuvalt Bazaarilt leiab nii moedisaini, ehedat käsitööd kui ka head toitu

04. detsember, 2012

bazaarTallinna Loomeinkubaatori uksed avanevad 6. detsembril kell 12 kõigile külalistele. Enam kui 50 loomeinimest on just selleks päevaks kogunenud Baltika kvartalisse (Veerenni 24), et enda loomingut huvilistele tutvustada ning müüa. Nii endale rõõmuks kui ka jõulukingituseks saab osta keraamikat, ehteid, maiustusi jne. Lisaks ostule-müügile on avatud Loomeinkubaatori erinevad stuudiod. Külalisi ning huvilisi ootavad moeloojad Lilli Jahilo, Liina Stein, Kaidi Kuur, nahakunstnik Kadri Kruus, ehtebränd New Vintage by Kriss, klaasikunstnikud Kristi Ringkjob ja Anne-Liis Leht klaasistuudios AnnKris-Glass ning Loovala.

 

Sel päeval tegutseb Loomeinkubaatori ruumides ka toidublogijate pop-up kohvik, hõrgutisi pakuvad Silja Luide (http://siljafoodparis.blogspot.com), Marju Randmer (http://www.tassike.ee),

Eneli Kaarna (http://e4retseptiraamat.blogspot.com), Pille Petersoo (http://nami-nami.ee, http://nami-nami.blogspot.com) ja Heidi Park (http://www.kondiiter.ee). Lisaks on võimalus degusteerida Veinitrio veine ning Confiserie Friida 28 erinevat sorti käsitsi valmistatud pralineesid.

Eesti Disainikeskus avab enda ruumides just selleks üheks päevaks disainipoe. Eesti Disainikeskuse ruumides tutvustavad ja müüvad oma loomingut  Mare Kelpman (värvilised ehted, pehmed sallid ja tekstiilid), Kärt Ojavee (KO! voodipesu, helendavad padjad), Mooki (villased käsitöövaibad), Konstruktor ning HoseWear (tuletõrjevoolikutest kotid ja aksessuaarid). Pakutakse piparkooke ja võimalus on osta disainiraamatuid.

6. detsembri keskpäeval avatakse Baltika kvartalis ka Loomeinkubaatori pop-up moepood ZERO° [zeroo]. Tegemist on projektiga, mille eesmärk ei ole teenida ärikasumit, mistõttu ei lisata seal müüdavatele toodetele olulist juurdehindlust. Peamine soov on olla müügikanaliks Eesti moeloojatele ning tutvustada eestlastele ka lähiriikide noori moedisainereid.  Moepood ZERO° avab uksed tänu EL Läänemere piirkonna projektile Baltic Fashion.

Bazaari lõpetab kell 19 Loomeinkubaatoris toimuv kontsert, kus astuvad üles noored andekad muusikud Laura Junson (kitarr, laul), Maria Gertsjak (laul) ja Kaarel Kuusk (klaver).

 

Vaata ka inkubaator.tallinn.ee ja Facebook´is: http://www.facebook.com/events/527252873969895/