Äripäev online:InnoEstonial tahetakse püstitada ettevõtte asutamise maailmarekordit

06. november, 2009
12.-13.novembril Tallinnas, Salme Kultuurikeskuses peetava  IV Eesti Innovatsiooni Aastakonverentsi raames on E-Äriregistril kavas  püstitada kõige kiiremini asutatud ettevõtte maailmarekord, teatas InnoEurope.

Konverentsi eesmärk on tutvustada Eesti tähelepanuväärsemaid innovatsioonitegusid, väljapaistvamaid innovaatoreid ja nende saavutusi ning anda ideid uute toodete/teenuste ja ärimudelite arendamiseks ning olemasolevate ümberkujundamiseks. Lisaks antakse ülevaade tulevikutrendidest erinevates valdkondades.

Kes on maailmas innovatsiooniliider ja miks meil on vaja seda hinnata, sellest räägib Tim Jones Innovarost, organisatsioonist, kes hindab innovatsiooni alal kõige silmapaistvamaid ettevõtteid üle maailma. Futuruloog Dick Pelletier loob visiooni, milline võiks maailma majandus olla erinevatel kümnenditel aastani 2050, Biometrics.com juht Werner Blessing räägib tulevikutrendidest turvalisuse alal ja mida tehnoloogia selles vallas tänaseks saavutanud on.
Konverentsi eesmärki aitavad saavutada erinevate formaatide kasutamine ürituse ülesehituses, kus tähtsal kohal on nii interaktiivsed ettekanded, töötoad kui ka diskussioonid. InnoEstonial osaleb ligi 500 toodete ja teenuste arendamise tipptegijat nii eraettevõtetest, avaliku sektori kui ka kolmanda sektori asutustest. Ka konverentsi korraldus on innovatiivne – seekordne sisu loodi paljude partnerite ühistööna.

Loe täisartiklit aripaev.ee