Ajujahile saab kandideerida 27. oktoobrini

11. oktoober, 2019

Eesti suurim äriideede konkurss ja arenguprogramm Ajujaht ootab ideid pühapäeva, 27. oktoobrini. Ajujaht pakub ettevõtlusega alustamiseks intensiivset ja kõrgel tasemel arenguprogrammi, rahvusvahelise kogemusega mentorvõrgustikku ja rahastust äriidee elluviimiseks.

 

Oodatud on äriideed nii sotsiaalse ettevõtluse, keskkonna, tervishoiu ja meditsiini kui ka näiteks loomemajanduse, disaini või tööstuse valdkonnast. Kõiksugu IT-alased maailma muutvad äriideed muidugi ka!

 

Esita enda idee siin

 

Tead mõnda probleemi, mis vajaks lahendust?

Sinu idee on alles mõttetasandil või oled juba prototüübini jõudnud? See polegi oluline. Ajujahile esitatakse igal aastal enam kui 300 äriideed, mis on kõik väga erinevas faasis. Aitame igaüht sellega, mida täpselt neil vaja on. Ajujahil saad panna oma äriidee proovile turvalises keskkonnas, kus pole midagi kaotada. Pole oluline, kus sa praegu oled, oluline on see, kuhu sa tahad jõuda.

 

Kõrgetasemeline mentorlus ja koolitusprogramm

Igal aastal valib ettevõtjatest, investoritest ja valdkonnaekspertidest koosnev zürii üle Eesti välja 30 parimat äriideed, kes saavad võimaluse osaleda Ajujahi nelja kuu pikkuses intensiivses kiirendiprogrammis, mis annab teadmised ja tööriistad ettevõtlusega alustamiseks ja äriidee elluviimiseks.

Ajujahi selle hooajal arenguprogrammi koolituste teemad ja koolitajad on:

 

Kopsakas auhinnafondis on mitmeid eriauhindasid

Ajujahi auhinnafond on tänavu 75 000 eurot. Auhinnafond jagatakse arenguprogrammi ehk Top 30 hulka jõudnud meeskondade vahel, millest lõviosa läheb jagamisele superfinaali jõudnud 3 parema ideevahel. Ajujahi võitja viib koju 30 000 eurot, II koht 15 000 eurot ja III koht 5000 eurot.

 

Ajujahi toetajad panevad aga välja ka mitmeid eriauhindu, millele kandideerivad kõik Ajujahi arenguprogrammi jõudnud meeskonnad:

  • Sotsiaalse ettevõtluse kategooria eriauhind 5000 eurot
  • Eriauhind parimale Harku vallast pärit ideele 5000 eurot
  • Eriauhind parimale Saue valla lemmikule 4000 eurot
  • Eriauhind Tallinna elukeskkonda paremaks muutvale ideele 3000 eurot
  • Eriauhind Tartu linna lemmikule kuni 4000 eurot

 

Vaata lisa ja esita enda idee www.ajujaht.ee. Ideede esitamise tähtaeg on 27. oktoober.

 

Ajujahi kutsus ellu Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Elluviimist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Loov eesti on Ajujahi koostööpartner