Alanud on kandideerimine Eesti Disainikeskuse Disainiturule

15. september, 2019

Kümnes Eesti Disainikeskuse jõulueelne Disainiturg leiab aset 15. detsembril 2019, ajavahemikus kell 11:00 – 18:00, Kultuurikatlas (Põhja pst 27a, Tallinn).
Kultuurikatel võimaldab turule mahutada kuni 100 disainerit erinevatest valdkondadest.

Oma soovist turul osaleda täida ankeet hiljemalt 23. septembriks 2019. Lõpliku valiku, kes pääseb Disainiturule kauplema, teeb professionaalne žürii, kelle Eesti Disainikeskus avalikustab septembri teises pooles. Eesti Disainikeskus avaldab turule pääsenud disainerite nimed, nii oma veebilehel (www.disainikeskus.ee) kui ka ankeedis antud e-posti teel 10. oktoobril 2019. Neid, kes valituks ei osutunud, eraldi teavitust ei saadeta.

Disainiturule kandideerimise ANKEEDI leiat siit

Disainiturule on oodatud järgmiste kategooriate esindajad:

–       mood
–       keraamika
–       ehted
–       klaas
–       toode ja elustiil
–       nahk
–       lapsed
–       tekstiil
–       illustratsioon/foto
–       trükis
–       jpm

Osavõtutasu disainiturul on 80€ (sisaldab KM) NB! Osavõtutasu ei sisalda laua renti. Disaineri käsutuses on ca 1,7×1,7m suurune ala + elekter (Suurema ala soovil lisandub osavõtutasule lisatasu, mis tuleb eelnevalt Disainikeskusega kokku leppida kaire.rannik@disainikeskus.ee).

Disainiturul osaleja võiks ise kaasa võtta:

–       laua
–       riiuli(id)
–       mõne muu eksponeerimistarviku (stange, vaip, peegel, valgusti jne)


MTÜ Eesti Disainikeskus korraldab nüüdseks regiooni suurimaks disainituruks kasvanud sündmust sel aastal juba kümnendat korda. Disainiturule on oodatud nii Eesti kui ka Baltikumi põnevaimad disainerid ja disainibränd. Nii nagu ka varasematel aastatel, vastutab disainituru ja turul osalevate brändide kommunikatsiooni Eest Eesti Disainikeskus.

Fotod: Aron Urb