Alanud on registreerimine Võti Tulevikku karjäärimessile

22. veebruar, 2012
voti_tulevikku6.märtsil toimub Võti Tulevikku messi raames teiste hulgas Loov Eesti esitletav ning Kristjan Jagomägi poolt ette kantav loeng teemal “Disaini tasub teada.” Registreeri aegsasti!

Disainivaldkonnas enam kui 20 aastat tegutsenud Kristjan Jagomägi, kes juhib ühte Eesti vanimat disainifirmat (DF), räägib disainist spetsialistina, ettevõtjana, tööandjana, õpetajana, valdkonna edendajana, tarbijana ja igavese üliõpilasena.
Kuigi “disain” on tänaseks igapäevakäibes moesõna, mille pelk mainiminegi lootusetule tootele, teenusele või ärimudelile sära võib lisada, on disaini tegelikud trumbid pinnailust palju sügavamal ja disaini oskuslik rakendamine vastutusrikas, paljuski kogemusel põhinev erialane tegevus.
6.–7. märtsil on Tallinna Tehnikaülikoolis karjäärimess Võti Tulevikku. Juba 22. korda toimuval karjäärimessil saavad ettevõtted ennast tutvustada tulevastele töövõtjatele ning tudengid saavad tutvust teha karjäärivõimalustega. Messile tulevad ettevõtted ja tudengid kõigist suurematest Eesti kõrg- ja ülikoolidest.
Karjäärimessil ettevõtted tutvustavad ennast presentatsioonide ja infostendidega tudengiteke.  Samal ajal toimuvad ettevõtete töötoad, kus kuni 20 osalejat saavad ettevõttega lähemalt tutvuda ning soovi korral ennast proovile panna praktiliste ülesannete lahendamisega. Läbi selle on ettevõttel hea võimalus saada lähemaid kontakte tudengitega ning koguda ka uusi ja innovaatilisi ideid, samuti leida ettevõttessse tulevasi töötajaid.

Disainist on saanud vastutusrikas tegevusala, mis nõuab professionaalilt väga palju enamat  kui kaasasündinud ilumeel, joonistajatalent, maailmaparandajageen või diplom mainekast koolist


Lisainfo ja registreerumine www.vt.ee