Alates tänasest on müügis Tallinn Fashion Week’i piletid

06. oktoober, 2010

moenadalHoolimatus riietumisel on moraalne enesetapp. Honoré de Balzac

Eesti Moedisaini Liidu poolt ellu kutsutud ja kolmandat korda toimuv Tallinna moenädal toob moegurmaanide pilkude ette esinduslikuma disainerite paraadi kui eales varem. Kolme õhtu jooksul näitavad 15 disainerit ja kaubamärki oma rõivasse õmmeldud unistusi.

 

Eesti moepildile omaselt on rõhk pidulikel tualettidel ja unikaalsel ateljeedisainil. Kuid sekka on oodata ka eredaid sahmakaid tänavamoest, aksessuaaridest ja puhtast kunstist! Kinos Sõprus toimuva moemaratoni kava: 4. november 17.00 Britt Samoson, Piret Ilves 19.00 Gerli Liivamägi, Diana Denissova 21.00 Katrin Kuldma

5. november 17.00 Liivia Leškin, Liina Stein 19.00 Oksana Tandit, Kristina Viirpalu 21.00 Embassy of Fashion: Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann-Põldroos, Natalja Lill, Ruta Tepp

6. november 22.00 Tallinn Dolls

Lisaks moevaatemängudele toimub Tallinn Fashion Week’i raames ka palju muud põnevat – klubilisemas õhkkonnas näitavad oma loomingut noored moetegijad ja ateljeeuksed on lubanud avatuna hoida paljud kohalikud moeloojad.

Igale moeetendusele on alates tänasest müügis vaid 40 piletit – seega tasub piletite broneerimisega kiirustada!

Tallinn Fashion Week’i kava ja pileti-info leiad: http://www.estonianfashion.eu/

2007 aastal asutatud Eesti Moedisaini Liit on võtnud oma eesmärgiks elavdada kohalikku moepilti ning tuua head eesti moeloomingut enam rambivalgusse.

Kontakt:

Priit Piip, 56663684, press@estonianfashion.eu