Algas registreerimine järgmisele TEAMUP! tootearenduspäevale

22. veebruar, 2012

teamup_sloganiga_meilTeamUp! on tootearenduspäev, mis ühendab erinevad ettevõttes vajalikud osapooled  – disainerid, insenerid ja turundajad- meeskonnaks. Alanud on registreerimine järgmisele, 31. märtsil toimuvale üritusele.


TeamUp! toimub taas juba tuttavas TTÜ Tudengimajas (Ehitajate tee 5) laupäeval, 31. märtsil. Selleks, et jõuaksite ürituse aegsasti oma ajakavasse lülitada, oleme avanud juba online-registreerimiskeskkonna.

Ootame taas kõiki, kellel sahtlis head ideed, mille arendamiseks endal jõudu ja oskusi väheks jääb. Meeskondadesse ootame tootearendajaid, insenere, disainereid, turundajaid. Koha peal on abiks oma ala parimad mentorid nii tehnoloogia-, disaini- kui ettevõtluse valdkonnast.

Soovitame ideede esitlejatel oma ettekanne hoolsalt ette valmistada, sest aeg on piiratud 3 minutiga. Esitluse veenvusest aga sõltub, kas saate vajalikud osapooled meeskonna moodustamiseks kokku.

Esinejate ning mentorite nimekiri on koostamisel.

REGISTREERIN

Lisainfo ürituse kohta TeamUp! lehel. Soovitame TeamUpi tegemisi jälgida ka Facebookis, sest enam kiiremat infokanalit täna ei ole 🙂

TEAM-UPi korraldavad Loov Eesti, Startup Garage, Tallinna Tehnikaülikool ja Eesti Kunstiakadeemia. Ürituse korraldamist toetas EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.