Algas tööde esitamine Tartu noore kunsti oksjonile

20. märts, 2013

noore kunsti okson25. märtsi kella 17ni võetakse vastu töid seitsmendale Tartu noore kunsti oksjonile. Töid võetakse vastu Tartu Kõrgema Kunstikooli raamatukogus (Tähe 38b) tööpäeviti kell 9–17 (v.a lõuna kell 13.30–14).

Tartu noore kunsti oksjon toimub 9. mail kell 18 Tartu Loomemajanduskeskuse saalis (Kalevi 17). Oksjonitöödest on 5. aprillist 3. maini loomemajanduskeskuses (Kalevi 13) avatud näitus.

Seekordsel kunstioksjonil on korraldajad loobunud kindlast teemast, mis annab kunstnikule vabaduse keskenduda just sellele, mis teda ennast kõige rohkem paelub ning mida ta soovib väljendada. Fookuses on kunstniku enda inspiratsiooniallikad. Tööde mõõtmetele, tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole ning üks kunstnik võib oksjonile esitada kuni viis tööd. Korraldajad eeldavad head kunstilist taset, tööde korralikku vormistamist, isikupärast käekirja või huvitavat ideed ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist.

Oksjonitöödest koostatakse kataloog, töid eksponeeritakse veebikataloogis ning näitusel.

Oksjonil osalemise tingimused ja ankeedid asuvad aadressil http://www.lmk.ee/oksjon_kevad2013.

Tartu noore kunsti näitust ja oksjonit korraldavad Tartu Loomemajanduskeskus, Tartu Kunstnike Liit, Kaleidoskoop Kunstilaenutus ja Tartu Kõrgem Kunstikool. Projektijuht Liina Raus.

NB! Tööde transport Tallinnast Tartusse noore kunsti oksjonile reede varahommikul! Tööd tuleks viia 20. või 21. märtsil Eesti Kunstnike Liidu kontorisse (Vabaduse väljak 6 III korrus). Kontor töötab kell 9.30–17.00. Lõuna on kell 12–13. Tööd tuleks korralikult pakkida ja märgistada. Paki peale kirjutada saajaks: „Tartu noore kunsti oksjon, Liina Raus, tel 5560 7971“).

Lisainformatsioon: Liina Raus, liina.raus@kunstilaenutus.ee, tel 5560 7971.