Antoniuse moeetendus kuulutab välja kavandite konkursi

12. jaanuar, 2015

Tartu Loomemajanduskeskus ootab disainereid esitama kavandeid 12. juunil 2015 toimuva Antoniuse moeetenduse korraldamiseks. Konkurss toimub kahes kategoorias: moekollektsioonid ja aksessuaarikollektsioonid.  Kavandite esitamise tähtaeg on 1. märts 2015.

Antoniuse moeetendus toimub 2015. aastal juba kolmandat korda. Konkursil võivad osaleda nii üksikud disainerid kui ka meeskonnad. Kollektsioon peab olema valminud või valmimas viimase poole aasta jooksul.

Osalemiseks tuleb esitada moeetendusele esitatava kollektsiooni kontseptsiooni kirjeldus, kavandid ning info autorite kohta. Täpsemat infot konkursi tingimuste kohta leiab kodulehelt .

Moekollektsiooni peapreemia on 1000 eurot. Võidukollektsioon saab esitlusvõimaluse ja ühe boksi Eesti EXPO 2015 moeväljapanekul Milanos septembris 2015.  Aksessuaarikollektsiooni peapreemia on 500 eurot.

Konkursi žüriisse kuuluvad Tartu Loomemajanduskeskuse, Tallinna Inkubaatori, Tartu Kõrgema Kunstikooli, moeetenduse sponsorite ja toetajate esindajad ning tunnustatud moeeksperdid Eestist ja välismaalt.

Žürii esimesel kohtumisel valitakse välja Antoniuse moeetenduse konkursile saadetud kavandite hulgast kuni 13 moekollektsiooni ja kuni 8 aksessuaarikollektsiooni, mis ei tule esitlusele Antoniuse moeetenduse laval, vaid seotakse etendusega näituse formaadis.  Žürii teine valik toimub moeetenduse ajal, kui valitakse välja peapreemia saaja ning eri- ja sponsorite preemiad.

Lisainfo: Triinu Pungits, Antoniuse moeetenduse loovjuht, triinu@pungits.com
Auli Solo, Antoniuse moeetenduse projektijuht, auli@lmk.ee