Antoniuse moeetendus toob lavale 20 moekunstnikku

16. mai, 2016

15. juunil 2016 toimub Tartus Antoniuse moeetendus „Värvides moodi“, kus  oma moeloomingut on esitlemas kakskümmend väga erinevat noort disainerit.

Kahekümne välja valitud disaineri hulgas on nii Tallinnast kui Tartust pärit moekunstnikke ning  esindatud on nii rõivaste kui ka aksessuaaride kollektsioonid.

Laval on Kertu Lepasaar, Anneli Arro (Arro), Triin Isak (Pits by Isak), Liina Adamson-Ehte (Xaos), Anneli Kree (Alton), Epp Mardi, Jane Aus (Seco), Liina Laaneoja Ja Annika Vaalma (Etnowerk), Kersti Teenu (Teenu), Tiina Andron (Andron), Kätlin Kikkas (KÄT), Hannele Merik (MERÏKH), Leen Videnski, (Salt Accessories), Raili Nõlvak, Perit Muuga, Anna Viik, Kristel Jänes  (Crystal Rabbit) Ja Kreete Pillenberg, Mari-Liis Saretok (Kokomo), Marit Nõmmik Ja Pamela Peepson.

Antoniuse moeetenduse märksõnadeks on sel aastal kantavus, müügiedu ja kommerts, disainerite kollektsioone saab iseloomustada ühiselt  ready to wear nimetuse all. Etenduse üldstiili ühiseks siduvaks keeleks on tugevad ja puhtad värvitoonid, kogu visuaalne pool on hästi lihtne, selge ja puhas ehk skandinaavialik.

Sellel aastal saadab disainerite loomingut oma muusikaga ülipopulaarne live-bänd NOËP, kelle toob lavale etenduse toetaja Abakhan Fabrics.

Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel korraldatav suvine moeetendus toimub Tartus juba neljandat aastat ja selle lavastaja-loovjuht on Piret Vapajeva.

Lisaks Tallinna Loomeinkubaatorile, Tasku keskusele ja Abakhan Fabricsile toetavad moeetendust ööklubi Maasikas, Altia, Tradehouse ja Tartu linn.

Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/784655984969160/

Lisainfo:
Auli Solo, Antoniuse moeetenduse projektijuht, Tartu Loomemajanduskeskuse müügi- ja turundusjuht, tel 518 5434, auli@lmk.ee.
Piret Vapajeva, Antoniuse moeetenduse loovjuht ja lavastaja, tel 5569 3757, piret.vapajeva@gmail.com