Antoniuse moeetendusele oodatakse kavandeid

14. jaanuar, 2014

lmk-logoTartu Loomemajanduskeskus kutsub disainereid esitama kavandeid 13. juunil 2014 toimuva Antoniuse moeetenduse korraldamiseks. Konkursile oodatakse nii üksikloojaid kui ka meeskondi, nii rõiva- kui ka aksessuaaridisainereid. Kavandite esitamise tähtaeg on 10. veebruar 2014. 

Moeetenduse korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti moeloomingut ning olla moedisaineritele hüppelauaks rahvusvahelistele moelavadele. 

Antoniuse moeetendus on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Moeõhtu märksõnadeks on suvine meeleolu ja  mängulisus, Tervikliku elamuse ja meeldejä äva õhustiku saavutamiseks kaasatakse etendusse muusikuid, lavastajaid, tantsijaid. Kohaliku disaini kõrval esitletakse ka välisdisainerite loomingut. 

Õigeaegselt esitatud ja konkursi tingimustele vastavate tööde hulgast teeb valiku žürii, kuhu kuuluvad moeasjatundjad Eestist ja välisriikidest. Žürii valib välja kuni 16 finalisti. Lisainfo ja konkursi tingimused: http://lmk.ee/moeetendus.