Antoniuse moeseminar seob kokku moe ja tehnoloogia

06. juuni, 2017

Viiendat aastat toimuv Antoniuse moeetendus toob moedisainerite ja teistele moehuvilisteni võimaluse kuulata ettekandeid moe ja tehnoloogia sümbioosist. Kaks välisesinejat ning kaks Eesti e-kaubanduse eestvedajat astuvad kuulajate ette 9. juunil Tartu uues kinos Apollo.

Moeseminari peaesineja on David Parrish Inglismaalt. Oma igapäevatöös aitab David nõustamiste kaudu just loomeettevõtjatel oma ettevõtet veel edukamaks muuta. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud lektor, nõustaja ning konsultant, kes on spetsialiseerunud just loomemajandus-, digitaal- ning kultuurivaldkonna toetamisele. David Parrish on kõrgelthinnatud raamatu „T-Shirts and Suits: A Guide to the Business of Creativity“ autor. Tema lähenemine ettevõtlusele kombineerib omavahel loomingulised inimesed („T-shirts“) ja nutika ärilise mõtlemise („Suits“).

Venemaalt tuleb moeseminarile ettekannet pidama moeekspert Marina Skulskaya, kes sõlmib rikkaliku pildikeelega vürtsitatud loengus kokku teemadena jätkusuutlikkuse, loomingulisuse ning luksuslikkuse.

Seminari avaettekanded on aga Eesti e-kaubandusest rõhuasetusega just moe valdkonnale. Tartu Kaubamaja e-poe arendusjuht Martin Lond ning Astri Grupi nõukogu liige Silver Hage räägivad oma arendatavate e-müügikeskkondade arengust, klientidest ja nende käitumisest ning tulevikuplaanidest. E-kaubanduse teemaploki lõpetab ühisarutelu e-äri suundadest ja võimalustest Tartu Loomemajanduskeskuse juhi Reigo Kuivjõgi eestvedamisel.

Moeseminar toimub 9. juunil kell 10–14 Tartus Lõunakeskuse uue kino Apollo saalis. Seminari töökeeleks on inglise keel.

Moeseminar on kõigile huvilistele tasuta, kuid eelregistreerimisega

Päevakava:
9:30 kogunemine, registreerimine
10:00 Ettekanded ja arutelu e-kaubandusest
11:50 David Parrish (UK) „Digiajastu võimalused moedisaineritele“
13:15 Marina Skulskaya (RU) „Jätkusuutlik. Loominguline. Luksuslik“
14:00 Seminari lõpetamine

Sündmus facebook’is