Argentiina professor peab Tallinna ülikoolis reedel avaliku loengu Lõuna-Ameerika meediatööstusest

04. aprill, 2011

altMillised on eripärased karakteristikud, mis iseloomustavad meediatööstust Lõuna-Ameerikas? Miks on just Lõuna-Ameerika riigid muutunud üheks maailma mastaabis suurimateks audiovisuaalse meediasisu eksportijateks? Mis asjaoludel sünnivad telenovelad ja seebiooperid, mis meiegi ekraane täidavad?

Kõik need ja paljud muud küsimused saavad vastuse professor Ethel Pis Diezi külalisloengus, mis leiab aset 8. aprillil algusega 14.15 Tallinna Ülikooli Silva õppehoone ruumis 335.

Ethel Pis Diez on kultuuritööstuse majanduse professor Buenos Aireses asuvas Australi ülioolis ning veab sealses kommunikatsiooniinstituudis meediasisu tootmise juhtimise alast magistriprogrammi. Käesoleval semestril on ta külalisõppejõuks Jonköpingi ülikooli meediajuhtimise ja –muutuste keskuses.

Antud avalikku külalisloengut korraldab Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakool. Loeng on ka osaks sel semestril Dr Ulrike Rohni veetavast kursusest “Globaalne meediamajandus ja kultuur”. Avalikku loengut on oodatud kuulama kõik huvilised.