Ärikiirkohting Ringliiiklus ootab osalejaid

03. mai, 2013

inkubaator tallinn5. mail toimub Tallinna Ettevõtlusinkubaatorites järjekorras juba neljas ärikiirkohting Ringliiklus, kus ettevõtjatel on võimalus tutvuda oma ala tegijatega ning neilt nõu küsida. Sündmus on suunatud nii startivatele kui ka kasvusooviga ettevõtjatele, kel huvi koguda uus teadmisi ning kontakte.

 

Kiirkohtingu formaadis ürituse raames saavad ettevõtjad 15-minuti jooksul tutvuda erinevate oma ala tegijate ning ekspertidega, et vahetada olulist infot, leida uusi ärikontakte ja võimalikke kokkupuutepunkte tulevaseks koostööks.

Sündmusel osaleb üle kahekümne eksperdi nii rahastuse, turunduse, ekspordi, loomemajanduse kui juhtimise valdkondadest, nende kõigi nimed ja tutvustused on leitavad SIIT.  Nende seas on näiteks moelooja Ülle Suurhans-Pohjanheimo, brändingu ja teenusedisaini spetsialist Kaarel Mikkin, hooandja Tiiu Sullakatko, internetiturunduse guru Priit Kallas, Seed Forum eesti esindaja Rando Pärna jne.

Ringliiklusel osaledes saab iga ettevõtja nimekirjast välja valida neli, kellega kohtuda soovitakse ning seejärel on vajalik enda osalemine registreerida: http://bit.ly/10n34m6. Lisaks loositakse igale ettevõtjale ka üks pimekohting.

Kiirusta! Registreerimiseks on aega 8. maini.

Mis täpselt toimuma hakkab?

Kell 11 inspireerib osalejaid enam kui 20-aastase tegevuskogemusega brändinguguru Thomas Gad. Thomas on teinud koostööd rahvusvaheliselt tuntud ettevõtetega, nt Nokia, Scandinavian Airlines, Procter & Gamble, Compaq ja Microsoft.

Kell 14 algaval kiirkohtingul tutvuvad ettevõtjad erinevate oma ala tegijate ning ekspertidega.

Ringliiklusele järgneb kõigile osalejatele kell 17  meeleolukas networking-üritus Parklagrill Loomeinkubaatori õuel Baltika Kvartali sisehoovi parklas (Veerenni 24).

Rohkem infot sündmusest: http://inkubaator.tallinn.ee/sundmused/47

Ringliiklust toetab värskendava mahlavalikuga Selver. Ringliiklus saab teoks tänu EL Läänemere piirkonna projektile Baltic Fashion.