Avatud EKA Päev 26. oktoobril

19. oktoober, 2012

eka26. oktoobril toimub Avatud EKA Päeva raames EKA EXPO, Estonia pst 7/Teatri väljak 1 hoones ruumis 265, kus on võimalus tutvuda üliõpilaste ja ettevõtete koostöös sündinud disainiprojektidega nii nahakunsti, tootedisaini, moedisaini, tekstiilidisaini, metallikunsti, sisearhitektuuri,  keraamika ja klaasidisaini vallas. EKA EXPOl on külastajatel võimalus suhelda üliõpilastega ja õppejõududega ning luua kontakte edaspidiseks, kui koostöö huvi peaks tekkima.

EKA EXPO on avatud kogu päeva, kuid ajavahemikul 14:00–18:00 ootavad Disainiteaduskonna esindajad huvilisi oma väljapanekute juures ning on valmis jagama selgitusi.

Palume end eelnevalt registreerida siin: https://docs.google.com/a/artun.ee/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dG1LZk4ta3RXc1lzYlcwYW1GNHZGV2c6MQ

Kell 16:00 toimub töötuba “Milleks disain ja kellele seda vaja on?”, mille viib läbi tootedisainer ja “Disainispikri” autor Merike Rehepapp.

Külastajatele toimuvad päeva jooksul erialatutvustused osakondades; klassides, stuudiotes ja ateljeedes on väljapanekud tudengite töödest, eriala.  Kahes hoones – Kiriku plats 1 ja Estonia pst 7/Teatri väljak 1 – on infopunktid, kust saab õppimisvõimalusi tutvustavaid infomaterjale ning sisseastumisega seonduvat teavet.

Alates kell 18.00 toimuvad Kiriku plats 1 hoones loengud, töötoad ja vestlusringid – esinema tulevad Eesti Kunstiakadeemia nimekad vilistlased ja hinnatud õppejõud.

Kogu Avatud EKA Päeva programm on netilehel avatudeka.artun.ee