Avatud EKA Päeva raames toimub ettevõtjatele suunatud EKA EXPO

23. oktoober, 2012

eka26. oktoobril toimub Eesti Kunstiakadeemias Avatud EKA Päeva raames EKA EXPO, kus on võimalus tutvuda üliõpilaste ja ettevõtete koostöös sündinud disainiprojektidega nii graafilise disaini, sisearhitektuuri, mööblidisaini, nahakunsti, tootedisaini, moedisaini, tekstiilidisaini, metallikunsti, keraamika ja klaasidisaini vallas. EKA EXPOl on külastajatel võimalus suhelda üliõpilastega ja õppejõududega ning luua kontakte edaspidiseks.

EKA EXPO on avatud kogu päeva, kuid ajavahemikul 14:00–18:00 ootavad Disainiteaduskonna esindajad huvilisi oma väljapanekute juures ning on valmis jagama koostööprojektide kohta selgitusi. Üritus toimub Disainiteaduskonna hoones, Estonia pst 7/Teatri väljak 1, ruumis 265.

Kell 16:00 toimub ruumis 245 töötuba “Milleks disain ja kellele seda vaja on?”, mille viib läbi tootedisainer ja “Disainispikri” autor Merike Rehepapp. Töötoast osavõtmiseks registreeru siin!

Külastajatele toimuvad päeva jooksul erialatutvustused osakondades; klassides, stuudiotes ja ateljeedes on väljapanekud tudengite töödest.

Alates kell 18.00 toimuvad Kiriku plats 1 hoones loengud, töötoad ja vestlusringid – esinema tulevad Eesti Kunstiakadeemia nimekad vilistlased ja hinnatud õppejõud.

Kogu programm on leitav veebis avatudeka.artun.ee

EKA EXPOt ja Eesti Kunstiakadeemia ettevõtlikkust toetab Tallinna Ettevõtlusamet.