Balti riikide muusikat tutvustav The Baltic Scene laieneb raadiotesse

16. september, 2012

baltic1Siiani blogina tegutsenud Balti riikide uut muusikat tutvustav The Baltic Scene laiendab oma tegevusala kõigi kolme riigi raadiotesse. Eestis on Balti riikide muusikat tutvustava keskkonna koostööpartner Raadio 2, kus alates 10. septembris tutvustatakse Koit Raudsepa juhitavas “Pleieris” igal esmaspäeval ühte Läti ning igal teisipäeval ühte Leedu artisti.
Sama kontseptsiooni põhjal alustavad naaberriikide muusika tutvustamisega septembri jooksul raadiokanal Radio101 Lätis ning Opus3 Leedus.

The Baltic Scene on muusikaturundusplatvorm, mille üks eesmärkidest on suurendada ja rahuldada kolme Balti riigi huvi teineteise muusikamaastikul toimuvast, kuid ühtlasi tutvustada siin toimuvat ka välisturule.

“Lätis ja Leedus on sarnaselt Eestiga väga palju ekspordiküpset ja tasmele muusikatalenti ja on väga üllatav,et naaberriigina ei ole me seal toimuvaga kursis. Põhjamaade näitel on võimalik öelda, et rahvusvahelise turu tähelepanu saamine on märksa tõhusam juhul kui mingi piirkond teeb tihedat koostööd.” kommenteerib The Baltic Scene arendaja Natalie Mets.
The Baltic Scene´i blogi:
http://thebalticscene.tumblr.com/
The Baltic Scene Facebookis:
https://www.facebook.com/pages/The-Baltic-Scene/116528998426653