Baltikumi elektroonilise muusika talent koguneb ühiseks loometööks

14. august, 2013

184438 502638356472312 882495246 n12.-19.august toimub Lätis, Liepajas, esmakordselt Baltikumi elektroonilise muusika kogunemine Baltic Trail , kus nädal aega elavad koos ja loovad ühiselt muusikat 18 osalejat 3st Balti riigist.

Nädala ajase ühise töö-ja loominguprotsessi tulemina ilmub loomingut koondav kogumikplaat The Baltic Scene kaubamärgi alt ning toimuvad esinemised Leedus Surfcamp festivalil 17.augustil ning Riias Kanepes Kulturs Centris 19.augustil.

Kogunemise initsiaator on Lätist pärit biit-ja bassimuusika plaadifirma Dirty Deal Audio juht Kristaps Pukits, korraldusmeeskonda kuuluvad Leedu urban- ja elektroonilisemuusika plaadifirma juht Vaiper Vitalijus Despotin, Eesti produtsent ning muusik Sander Mölder ja Baltikumi muusika turundus- ja ekspordiplatvormi autor Natalie Mets.

Natalie Mets : “Paraku teatakse tihti vaid oma koduriigis tegutsevatest artistidest ning Baltikumi üldine kirev muusikaväli on saladus kohalikulgi tasandil. See kogunemine on suurepärane viis, kuidas ühendada Baltikumi elektroonilise skene eesrindlikumad artistid ning  tutvustada Balti riikide muusikat kohalikul tasandil, soodustada loominguprotsessi ning innustada tulevasi koostöid.”

Kogunemine toimub Liepajas Fontaine Palace hotellikompleksis, stuudioruumid on ehitatud Liepaja Arts Schooli ning osalejate transporti toetab LuxExpress

Kuula lugu esimese kahe loomingupäeva valikust : Wasted Gaze, Fingalick, Firejose ft. Cherry on Top – In in My Skin

https://soundcloud.com/baltictrail/wasted-gaze-fingalick-firejos

Osalejad:
Eesti : Kask, Sander Mölder, Tommy Cash, Lauri Lüdimois , Firejose
Läti : Tenda, Uppfade, Edgars Zilde, Niklavz, TVMaskava, Ashnikko
Leedu : Fingalick, ba., Wasted Gaze, Cherry on Top, Justicious, Munpauzn

Baltic Trail on FB: https://www.facebook.com/baltictrail

The Baltic Scene: http://www.thebalticscene.eu/

Dirty Deal Audio: http://dirtydeal.lv/audio/

Renegades of Bump: http://renegadesofbump.bandcamp.com/