Baltikumi loovusfestival Balticbest toimub 29. augustil Pärnus

27. juuni, 2014

baltic bestCannes Lionsi ja Eurobesti ametlik esindaja Best Marketing korraldab 29. augustil Pärnus Baltikumi reklaamifestivali Balticbest.

“Balticbesti üks eesmärk on tutvustada Euroopa suurimat loovusfestivali Eurobest, mis toimub tänavu detsembris Helsingis,” ütles Balticbesti produtsent Hando Sinisalu. “Balticbesti loovusfestival on justkui Eurobesti regionaalne eelvoor. Kasutame samu kategooriad, hindamispõhimõtteid ja ka suur osa žürii liikmetest on varasemate Eurobestide žüriide liikmed,” lisas Sinisalu.

Balticbestil on 15 kategooriat ja kõikide kategooriate Grand Prix auhinna võitjad saadab Best Marketing omal kulul konkureerima Eurobestile.

Balticbestil saavad osaleda ainult Eesti, Läti ja Leedu agentuurid. Erinevalt paljudest teistest regionaalsetest festivalidest ei tule Eesti agentuuridel konkureerida Venemaa, Soome, Saksamaa jt suuremate riikide agentuuridega.

29. augustil toimub Pärnus lisaks Balticbesti auhinnagalale ka konverents, millel esinevad paljud Pan-Balti firmade turundusotsustajad ja Euroopa juhtivad reklaamitalendid.

“Augusti viimane reede Pärnus on hea võimalus uuele hooajale avalöök anda, uusi ärikontakte sõlmida ja inspiratsiooni ammutada. Kliendid saavad hea ülevaate parimatest agentuuridest kogu Baltikumis ja agentuurid saavad turundusotsustajatega kontakte sõlmida,” ütles Hando Sinisalu.

Balticbesti kava on aadressil best-marketing.ee/balticbest 

Tööde esitamise tähtaeg on 15. august (hiline tähtaeg 22. august) ja töid saab esitada siin:defol.io/balticbest/2014 

Balticbest konverentsile registreerimine on avatud, palume tutvuda kavaga: best-marketing.ee/balticbest/conference