Bazaarilt leiab jõulukingid Eesti disaineritelt

02. detsember, 2013

IMG 4358Tallinna Loomeinkubaator korraldab taas jõuluhõngulise Bazaari. 5. detsembril kell 12-19 saab Loomeinkubaatoris (Veerenni 24) osta enam kui 60 erineva disaineri loomingut, sealhulgas ehteid, nahkaksessuaare, keraamikat, sisustuselemente ning moodi. Sel aastal on eraldi nurk pühendatud ka lasterõivastele ning pere pisematele mõeldud muudele kaupadele.

 

Hõrgutavaid kooke pakub Loomeinkubaatori III korrusel Blogipuhvet (Pille Petersoo, Eneli Kaarna jt), kohvi pakub Coffee Angels.

Terve päeva jooksul on avatud erinevad moestuudiod ja ateljeed, silmast-silma on võimalik kohtuda erinevate tuntud disaineritega. Külalisi ootavad sel päeval luksuslikke kotte ja nahkaksessuaare pakkuv Jukocute, ehtebränd New Vintage by Kriss, moeloojad Liina SteinKaidi Kuur ja Living Patterns, naha- ja kotidisainer Kadri Kruus, klaasikunstnikud stuudiost Annkris-Glass, keraamikud oO Stuudiost, tootedisainerid ettevõttest We Come In Form, sisustusaksessuaare disainiv Valhalla Factory jpt.

Loomeinkubaatori showruumis ZERO°, kus müügil enam kui 30 erineva Eesti moedisaineri looming, on enda ehteid müümas ja huvilistega kohtumas Chanelile ja Diorile pitse kujundanud disainer Piret Kartus.  

Vaata ka Facebook´is: https://www.facebook.com/events/1427150534164950/ ja http://inkubaator.tallinn.ee/sundmused/94

Fotod: Sten Roosvald, Bazaar 2012