Brainstormi manager tuleb Eestisse rahvusvahelist muusikaäri õpetama

19. aprill, 2011

altNeljapäeval 21. aprillil kell 14.15 toimub Tallinna Ülikoolis kursuse “Creative Entrepreneurship” raames läti ansambli Brainstorm manageri Guna Zucika avatud seminar. Seminarile on oodatud kõik, kes huvitatud popmuusika managemendist ning kaasagsetest ekspordistrateegiatest.

Guna Zucika on Balti riikide ühe rahvusvaheliselt edukaima popansambli Brainstorm rahvusvahelise suunitlusega manageriks olnud viimased seitse aastat. Sellele eelnevalt ja paralleelselt on ta töötanud ka koos MTV Balticuga, konserdiorganisatsiooniga FBI ning plaadifirmaga EMI, olnud ka muusikaajakirjanik ja produtsent Läti televisioonis. Zucikal on muusikaäri managemendi alane magistrikraad Londoni Westminsteri ülikoolist.

Zucika seminar on osaks TLÜ Balti Filmi- ja Meediakooli (BFM) loomemajanduse õppemooduli raames toimuvast kursusest nimega “Creative Entrepreneurship”. Antud loovettevõtluse eripärasid käsitlevat kursust õpetab Stockholm School of Economics in Riga ettevõtlusõppejõud Dr. Arnis Sauka. Kahenädalane intensiivkursus koosneb loengutest ja praktilise orientatsiooniga töötubadest. Kursuse eesmärgiks on pakkuda spetsiifilisi oskusi ja teadmisi, mis vajalikud äri alustamiseks loovsektoris.

Guna Zucika seminar toimub Tallinn Ülikooli Terra õppehoones ruumis T-305.

Enam infot:
Indrek Ibrus, BFMi loomemajanduse mooduli juht: indrek.ibrus[@]tlu.ee, 56978885