Briti Nõukogu Eestis ja Loov Eesti kutsuvad “Kella viie teele!”

19. september, 2012

kellaviietee-previewEttevõtlusele orienteeritud loengusarjas “Kella viie tee” räägivad erinevate loomevaldkondade spetsialistid oma kogemustest. Kaasa mõtlema ja aruteludesse osalema on oodatud kõik, kes huvituvad erinevatest loomemajandusmudelitest Briti näitel. Esimene üritus toimub juba 11. oktoobril loomemajanduse rahvusvahelistumise teemal.

Esimene kohtumine leiab aset Eesti Disaini Majas (Kalasadama 8) ning on käsitleb loomemajanduse rahvusvahelistumise teemat. Küsime, mis suunas maailmas trend on loomemajanduses? Kust investeeringuid leida?

Erikülalisena lendab Suurbritanniast kohahel looemamajanduses pikaajaliselt tegutsenud Mark Leaver, kes on oma karjääri jooksul tegelenud nii rahastuse leidmisega kui ideede reaalsuseks muutmisega nii era-kui kolmandas sektoris.

 

Mark Leaverí karjäär

2/10 >                           Sõltumatu konsultantKonsulteerib projektide arendamist, mis kombineerivad digitaalset meediat ning kaasaegseid tehnoloogiaid eelkõige rahvusvaheliste kontaktide loomise võtmes.

1/05 > 2/10                 South West Screen – Arendusdirektor – South West Screen on loomemajanduse ning meediaettevõtete arenguagentuur Edela-Inglismaal. Mark tegeles rahastuse leidmisega ning vastutas äri kasvu ning strateegilise arendamise eest.

9/03 > 1/05                 Sõltumatu konsultant Konsulteeris peamiselt uute toodete turuletoomist ning olemasolevate teenuste viimist digitaalsele platvormile.

9/01 >  9/03         Granada Visual – Müügi- ja turundusjuht – – 4Granada oli Suurbritannia suurim sõltumatu teleproduktsiooniettevõte. Markí eesmärk oli luua ettevõttele uus kommertsidentiteet. Ümberstruktureerimine ja uus brändiidentiteet oli edukas ning Granada Visuali müügikäive tõusis 60% enne liitumist ITN Archive’ga.

Järgmised “Kella viie teed”

1. november: Disain
6. detsember: Kirjastamine
10. jaanuar: Briti turg 
7. veebruar: Muuseum
14. märts: Teater

Koht: Eesti Disaini Maja (Kalasadama 8)
Aeg: loomulikult kell viis!

NB! Kohad täis!

Tasuta, kuid registreerimisega SIIN