Briti Nõukogu jätkab Briti know-how tutvustamist

09. jaanuar, 2013

britishcouncilLoomemajandusega sina peal olijatele ei ole kindlasti märkamata jäänud Briti Nõukogu põnevad tegemised. Ka sel aastal jätkatakse eestlastele Briti ekspertiisi tutvustamist ning noore loomeeteevõtja auhinna väljaandmist.

“Kindlasti jätkame oma traditsioonilist Young Creative Entrepreneurship Award andmist. Kui eelmine aasta andsime auhinna välja interaktiivse meedia kategoorias läbi Ajujaht konkursi siis sel aastal anname auhinna suure tõenäosusega välja moekategoorias ning teise partneriga. Nagu eelnevaltki, on võitja auhinnaks nädalane intensiivne reis Inglismaale, mille jooksul saab ta kohtuda erinevate ekspertide ja oma ala asjatundjatega,” rääkis Briti Nõukogu projektijuht Kadri Talvoja.

“Samuti plaanime jätkata koostööd erinevate partneritega, et Eesti loomeettevõtjate ette tuua säravaid esinejaid Suurbritanniast. Loodame koostööd jätkata Loov Eestiga, ENTRUM-ga, GameFoundersi mängukiirendiga, Fotokuuga ning teistega. Samuti on meil plaanis teha sel aastal rohkem koostööd WiseGuys kiirendiga, KUMU dokumentaaliga ning Disainikeskusega,” lisas Talvoja. Tegevuste eesmärk on siiski sama – tuua Eestisse võimalikult palju Briti eksperte, et suurendada koostöövõimalusi ning pakkuda kohalikele veidi teistsugust vaatenurka oma tegevustele.

Vaata lisa: http://www.britishcouncil.ee/about-us