Continuous Action kutsub sotsiaalse disaini projekti Indiasse

04. detsember, 2013
desing labContinuous Action otsib 6 vaprat ja motiveeritud osalejat sotsiaalse disaini projekti DesignLAB Orissa.

 
DesignLAB Orissa on MTÜ Continuous Action algatatud sotsiaalse disaini projekt, mille eesmärgiks on õppida rakendama disainiprotsessi sotsiaalsete muutuste loomiseks.
 
Projekt toob veebruaris 2014 Orissa osariigis Indias kokku aktivistid, noored professionaalid ja muutuste loojad neljast riigist – Indiast, Nepaalist, Taanist ja Eestist. Koos õpitakse 2.5 nädala jooksul disainiorganisatsiooni INDEX juhendamisel sotsiaalse disaini (Design To Improve Life) protsessi, et luua multidistsiplinaarsetes ja multikultuursetes disainitiimides lahendusi kohalikele probleemidele.
 
Iga osaleja õpib orienteeruma disainiprotsessis ning on tagasi tulles valmis algatama oma isikliku ühiskondliku mõjuga projekti.
 
Sotsiaalse disaini töötuba Indias toimub: 6.-22. veebruar 2014
Kandideerimistähtaeg: 15. detsember 2013
 
Kandideerima oodatakse noori ja noortega tegelevaid inimesi, kellel on erinev professionaalne (näit ettevõtlus, antropoloogia, sotsiaaltöö, kommunikatsioon, haridus, loovad alad jne) ja sotsiaalne taust. Ühendavaks jooneks on uudishimu maailma suhtes ning soov tegutseda koos elu paremaks muutmisel. 
 
Kandidaat peab olema:
* Vähemalt 18-aastane (ülemist vanusepiiri ei ole)
* Elama Indias, Eestis, Taanis või Nepaalis (kodakondsus ei ole kohustuslik)
* Väga hea inglise keele oskusega
* Avatud ja uudishimulik, sooviga arendada ennast ja valmis mugavast elust välja astuma
* Ühiskondlikult aktiivne
* Küps ja vastutustundlik, et tegutseda erinevas kultuurikontekstis ning teha koostööd erineva maailmanägemusega inimestega
* Hea füüsilise ja vaimse tervisega, et pidada vastu 2.5 nädalat intensiivset protsessi Indias.
 
 
Lisainfo projekti kohta, kandideerimisprotsessi kirjeldus, ootused valitud kandidaatidele ja osalustasu info on üleval projekti kodulehel designlab.ee
 
 
Projekti kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa Noored programmist.