Creative Business Cup auhinnafond ületab 100 000 USD

29. mai, 2014

rasmus 0Creative Business Cupi peakorraldaja Rasmus Wiinstedt Tscherning julgustab Eesti ettevõtteid kandideerima: “Lisaks enam kui 100 000 USD suurusele auhinnafondile avaneb osalejatel võimalus kohtuda rahvusvaheliste investoritega, osaleda koolitusprogrammides ning saada üliväärtuslikke kontakte. Kasutage võimalust!”

 

Taani CKO (Center for Cultural and Experience Economy) tegevjuht Rasmus Wiinstedt Tscherning on juhtinud Creative Business Cupi aastast 2008. Rasmus on ka European Euroopa Komisjoni poolt Creative Industries Alliance – ECIA juhiks määratud. Läbi aastate on CBC väga jõudsalt kasvanud ning sel aastal osaleb konkursil juba enam kui 50 riiki üle maailma.

Eesti konkursi  viib läbi Loov Eesti koostöös Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite, Tartu Loomemajanduskeskuse, Estonian Business School’i, Creativity Lab’i ja EASiga.

Konkursil osalemiseks on vaja täita detailne ankeet, milles antakse ülevaade toote või teenuse ideest ja meeskonnast. Ankeetide põhjal valitakse välja 9.-13 juunini Tartus ja Tallinnas toimuvatesse eelvoorudesse pääsejad. Eelvoorus tuleb ekspertide paneeli ees oma ettevõtte ideed tutvustada (pitchida) 3 minuti jooksul inglise keeles.  Eelvoorude parimad osalevad  16. juunil EBSis toimuval finaalvõistlusel rahvusvahelise ekspertidest koosneva žürii ees, kus valitakse välja peavõitja, kes saab võimaluse CBC finaalvõistlusel Kopenhaagenis pitchinguks ja 2 nominenti, kes saavad võimaluse osaleda CBC päevadel (seminarid, koolitused, koostöökohtumised jne) Kopenhaagenis.

2013 VÕITJAD

2013 VIDEO

Lisainfot saab ja osalemisankeedid leiab SIIT