Creative Ports seilab sadamasse

12. august, 2021

Pane kalendrisse 7. september – loomemajanduse tugiorganisatsioonide  ja ettevõtete rahvusvahelistumise projekt tõmbab otsad kokku  lõpukonverentsil ja tutvustab, mida  2,5 aasta jooksul saavutati. Konverents toimub  Poolas, Szczecinis ja nagu praegusele ajale kohane, hübriidselt ka veebis.

 Konverentsil saab ülevaate kaheksa Läänemere äärse riigi loomemajanduse ökosüsteemidest ning antakse soovitusi selle edasiarendamiseks, arutletakse, millised on rahvusvahelistumisel parimad koostöövormid ning tutvustatakse näidete varal võimalikke tööriistu.  Kirsiks tordil on interaktiivsed õppemoodulid, mis võimaldavad rahvusvahelistumiseks vajalikke samme paremini läbi mõelda ja omandada vajalikke teadmisi.

Ühiselt kogutud tarkuseterad  koondatakse veebilehele, kus saab uurida ja õppida ka pärast projekti lõppu –projekti jätkuks jääb BSR CCI organisatsioonide võrgustiku koostööd koordineerima CCI Secretariat, mida  juhib Goethe Insituut Tallinnas. Jälgi infot https://www.facebook.com/creativeportsbsr ja https://www.facebook.com/looveesti

Creative Port projekti rahastab Interreg Baltic Sea Region.