Cultural Tourism 2011 kutsub Teid osalema konverentsil “Towards the sustainable tourism cooperation in the Baltic Sea Region”

24. mai, 2012

Konverents toimub 4.-6. juunil Tallinnas ja sellele on kutsutud kultuuriturismi asjatundjad kogu Läänemere regioonist.

Konverentsi korraldab Cultural Tourism 2011 projekt, kuhu kuuluvad SA Tallinna Kultuurikatel (SA Euroopa Kultuuripealinn 2011), Turku Touring (juhtiv partner), SA Euroopa Kultuuripealinn Turku 2011 ja Tallinna Kultuuriväärtuste Amet.

Kõigil osalejatel ja esinejatel palutakse ennast registreerida alloleva lingi kaudu hiljemalt 28. maiks:https://www.lyyti.fi/ilmoittaudu/Cultural_Tourism_2011_Final_Conference_4125

Lisainformatsioon:

  • Osavõtt konverentsist on kõigile tasuta. Töökeel: inglise.
  • 4. juunil toimub vastuvõtt vastavatud Lennusadama angaarides. Enne üritust on kõigil võimalik osaleda giidiga ekskursioonil (ingliskeelne). Organiseeritud on ka bussitransfeer kesklinnast Lennusadamasse ja tagasi.http://lennusadam.eu/
  • 5. juunil toimub õhtusöök aprillis taas publikule avatud Tallinna Teletornis. Osavõtt 40 eurot (joogid ei ole hinna sees). http://www.teletorn.ee/
  • Kõigil on võimalus osaleda Tallinna linnaekskursioonil, valida on 3 erinevat teemat. Registreerudes palun teatada valitud teema.

1.      Tallinn – City by the Sea

2.      Tallinn – Green City

3.      Tallinn – Architecture, Design and Handicraft

 

***************************************************************************************************************

  • Projekti Developing Cultural Tourism as a joint network in Capitals of Culture 2011 (Cultural Tourism 2011) rahastab Kesk-Läänemere Interreg IV A programm. Projekti juhtiv partner on Turku Touring/Turu linn, partnerid Tallinna Kultuurikatel (endine SA Tallinn 2011), SA Turku 2011 ja Tallinna Kultuuriväärtuste Amet. Projekti kestus on 01.01.2010 – 31.08.2012.
  • Projekti ühendab kultuuri ja turismi ettevõtjaid Tallinnas ja Turus, eesmärgiks on luua püsiv nii linnade-sisene kui riikidevaheline kultuuriturismi võrgustik.
  • Projekti partnerfirmad on välja töötanud ühised turismitooted, mis nelja värske teema kaudu sihtlinnu tutvustavad.
  • Projekti partnerfirmadele pakutakse oma teenuste arendamiseks koolitusi seminaridel ja e-õppe kaudu.

Katrin Seppel, Cultural Tourism 2011 Communication Coordinator
tel + 372 56 2011 29, e-mail katrin.seppel@kultuurikatel.ee

https://www.facebook.com/Cultourism2011