DESIGN GEORGIA esitleb Gruusia disainerite loomingut

02. märts, 2020

Tule tutvuma Gruusia disainerite loominguga Telliskivis, pop-up poes! Pood on avatud 5.-30 märtsini ning pidulikum avamisüritus toimub 7. märtsil.

Esindatud on näiteks Gruusia disainistuudio DesignScolio, mis tegeleb sise- ja mööblidisainiga ning loob sisustustarvikuid ja moodi. Stuudio pakub hooaja värvika mustrikollektsioonina valikut erinevaid esemeid.Objekte esitletakse enamasti komplektidena, mis on kokku pandud ainulaadsete trükitud või käsitsi valmistatud ning kõrgekvaliteedilise teostusega materjalidega.

Gruusia perekunstnike stuudio Funduki toodab keskkonnasõbralikku DIY-mööblit, kus ei kasutata liimi ega kruvisid. Toolid, taburetid, riiulid ja lauad pannakse kokku ja demonteeritakse nagu pusletükid. Lisaks mööblile pakub Funduki väga huvitavaid suveniire, naturaalseid ja värvilisi T-särke ning kandekotte, riidest mähkmeid ja jopesid, millel on Funduki originaalprindid. Fundukil on oma pood Fabrikas, ainulaadne Tbilisis.

Kunstistuudio ja galerii “Valge stuudio” loob käsitsi valmistatud keraamikat, tekstiili, mööblit, kodutarbeid ja kunstiobjekte sise- ja väliskujunduseks. Iga galeriis esitletav teos on ainulaadne. Kõik tööd on laetud positiivse energia, soojuse ja armastusega. ‘WS Textile’ ja ‘WS Ceramics’ kombinatsioon annab teile võimaluse kaunistada oma kodu, kontorit või muud kohta originaalse, kunstilise ja ainulaadse elegantsiga. WS Textile trükised põhinevad ainult WS Ceramics kunstiteostel.