Disainimaailma tipud Tallinnas

20. september, 2011

altReedel, 23.septembril pannakse Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi kuuluvale Euroopa innovatsioonifestivalile IF… ja järjekorranumbrilt juba kuuendale disainifestivalile Disainiöö väärikas punkt – KUMUs kuulutatakse välja Euroopa Design Management auhinna 2011 (DME Award 2011) võitjad.


 

DME auhindade näol pole tegemist sugugi järjekordse disainiauhinnaga, vaid rahvusvahelise tunnustusega, mida tähtuses poolest võiks võrrelda filmimaailmas igal aastal välja antavatele Oscaritega. DME auhinna eesmärgiks on tõsta esile strateegia ja juhtimise osatähtsust disaini edukal ellurakendamisel.

Juulis valis rahvusvaheline žürii välja DME Award 2011 nominendid. Need on viieteist kõige innovaatilisemat ning dünaamilisemat ettevõtet Euroopas, kes jätkavad kandideerimist DME auhindadele. Nominentide seas on ka kaks Eesti ettevõtet –Supelsaksad ja Velvet Creative Alliance.

„See, et viieteistkümne nominendi hulgas on kaks Eesti ettevõttet, on märkimisväärne tulemus. Mõlemad ettevõtted on Eestis silma paistnud tugeva imidži ja disaini juhtimise poolest,“ kommenteeris Ilona Gurjanova, Eesti Disainerite Liidu esinaine.

ERALDI:

Kõigil huvilistel on Euroopa Design Management auhinna nominentidega võimalus tutvuda näitsel “DME Award” alates 16.septembrist 22.septembrini Rotermanni kvartalis ning 23.septembrist 25.septembrini KUMUs Lisainfot: www.designmanagementeurope.com