Dokud.ee võimaldab vältida kulukaid juriste

20. juuli, 2011

Tehnopoli ettevõte Dokud.ee pakub uudset teenust, mis aitab koostada õiguslikult korrektsed dokumendid internetis 15 minutiga ning säästa enamik õiguslikest kuludest.

Dokumentide automatiseerimine võimaldab kokku hoida sadu eurosid õiguskulusid ja dokumentide loomisele kuluvat aega. Dokumentide personaalse koostamise protsess on lihtne – tuleb valida soovitav dokument, mille koostamiseks viiakse kasutajaga läbi intervjuu, mille käigus edastatakse asjakohased faktilised andmed ning valitakse olukorrale sobivad lahendused.

Kasutades Dokud.ee rakendust saab kasutaja täpse ülevaate teenuste tasudest, mis  on soodsamad juristide ja advokaatide personaalsetest teenustest. Samuti saab Dokud.ee abil otsused teha  ajasäästlikumalt oma kodust või kontorist, ühtegi bürood külastamata. Dokud.ee haldab ja süstematiseerib kõiki dokumente kliendi kasutajaprofiilis, mis omakorda aitab nendest head ülevaadet saada.

Dokud.ee asutaja ja juhi Mihkel Randrüüti sõnul peaks  korras asjaajamine  olema iga ettevõtte prioriteet alates loomise päevast. „Autoriõiguste, osanike ja klientide vaheliste probleemide lahendamisele kuluvad aeg ja raha võivad dokumentide haldamata jätmisel ettevõttele saatuslikuks osutuda,” ütles Randrüüt.

Dokud.ee lahenduse abiga on korrektsed dokumendid kättesaadavad hinnavahemikus 4.99 – 24.99 eurot võrreldes praeguste õigusbüroode alates 35 eurot/lehekülg tasudega.

Enne 15. juulit kutsub Dokud.ee huvilisi kohtumist kokku leppima, et saada tagasisidet teenusele ning kaardistada klientide vajadusi. Kõikidele kohtumise kokku leppinud ettevõtetele tasuta 30 päevane õiguspakett väärtuses 110 eurot. Pakett sisaldab dokumentide automatiseeritud koostamist, küsimuse esitamist ja konsultatsiooni ühes õigusküsimuses.

Kohtumise kokku leppimiseks palume ühendust võtta: mihkel@dokud.ee või helistada telefonil 53 039 750.