EELTEADE: 15. jaanuaril kuulutab Eesti Arhitektuurikeskus välja Tallinna Arhitektuuribiennaali TAB 2017 kuraatorikonkursi

16. detsember, 2015

2017. aasta sügisel toimub Tallinnas Eesti Arhitektuurikeskuse ja partnerite ühisel korraldusel järjekorras neljas Tallinna Arhitektuuribiennaal. TAB on suurim arhitektuuripidu Eestis ja terves regioonis ning toob Eesti pealinna kokku maailmas hetkel olulisi arhitekte, rohkelt sündmusi ning kireva näituseprogrammi. 2016. aasta 15. jaanuaril algava kuraatorikonkursiga otsib TABi ümarlaud, kuhu kuuluvad Eesti olulisemate arhitektuuriga seotud organisatsioonide esindajad, biennaali peanäituse ja sümpoosioni ning TABi Tallinna visioonivõistluse kuraatorit.

Konkursi tingimused avalikustatakse 15. jaanuaril ning võistluse tähtaeg on 15. märtsil. 15. veebruaril tutvustab Eesti Arhitektuurikeskus võistlustingimusi vestlusõhtul keskuse ruumides Kultuurikatlas.

Tallinna Arhitektuuribiennaal TAB on alates 2011. aastast iga kahe aasta järel toimuv rahvusvaheline arhitektuurifestival, mis tutvustab kohalikku arhitektuurikultuuri, käsitleb aktuaalseid teemasid arhitektuuris ning heidab pilgu valdkonna tulevikku. TAB pakub sündmusteprogrammi nii valdkonna tippudele, alles arhitektuurivaldkonnas tegutsemist alustavatele noortele professionaalidele kui ka lihtsalt arhitektuuri-, linnaruumi- ning kultuurihuvilistele.

TABist lähemalt: http://www.arhitektuurikeskus.ee/sundmused/tab