Eesti-Ameerika Innovatsiooni auhind ootab kandidaate

18. september, 2012

1l8wm8h-banner-11-66Ameerika Ühendriikide Suursaatkond, Ameerika Kaubanduskoda Eestis (AmCham Estonia) ja Balti Ameerika Vabaduse Fond (BAFF) kutsuvad kandideerima 2012. aasta Eesti-Ameerika Innovatsiooni auhinnale. Loov Eesti kutsub loomeettevõtjaid ja loovisikuid konkursist osa võtma!

Iga-aastane konkurss on avatud kõikidele Eesti elanikele, ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes on koostöös USA partneritega innovatsiooni valdkonnas silma paistnud.

Võitja saab auhinnaks 10 000 eurot (bruto) ja teise koha auhind on 5000 eurot (bruto).

Oodatakse kandidaate erinevatest valdkondadest, sealhulgas äri ja kaubandus, akadeemilised ja teadusuuringud, tervishoiu IT/meditsiin ning biotehnoloogia, keskkond, energia, kunst, meedia, haridus, “Kutsume kõiki loovisikuid ja loomeettevõtjaid üles konkursist osa võtma,” ärgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet, kes kuulub ka konkursi zhüriisse.  “Oleme kindlad, et loomemajanduse valdkonnas on toredaid projekte ja Eesti-Ameerika koostöös sündinud edulugusid, mis väärivad esiletõstmist.”
Võitjad valitakse mitmete kriteeriumide alusel, võttes arvesse peamiselt loovust, innovatsiooni mõju või selget tuleviku väljavaadet ning USA partneriga tehtud koostööd.

Osalemistaotlusi võetakse vastu 31. oktoobrini 2012.

Täpsem teave konkursi kohta veebilehelt: http://www.innovationaward.ee/