Eesti disain nähtavaks Samsungi toel

03. mai, 2012

4.-23.maini esitletakse eesti disaini Samsung Smart House uudses paviljonis. Klaaspaviljon püstitatakse Rotermanni kvartali keskväljakule ning tutvuda saab omapärase eesti disainerite ja mööblitootjate kooslusega.


Oma tooteid esitlevad EESTI DISAINI MAJA, STANDARD, BORG, 4ROOM jt. Uudistooteid on oodata TARMO LUISULT, MARGUS TRIIBMANNILT, MONIKA JÄRGILT, KATRIN SOANSILT. Kahe nädala jooksul toimub paviljonis erinevaid üritusi, saab vaadata eesti disainielu tutvustavaid filme ning kahel päeval on võimalik ettevõtetel saada tasuta disainikonsultatsioone. Avamispäeval kell 17.00 esineb virtuoosne akordionist Indrek Liit.

Samsungi Smart House on innovaatiline klaaspaviljon, mis on varustatud Samsungi uue nutiteleri Smart TV-ga. Lisaks erksale telepildile pakub Smart TV interneti kasutamist, huvitavaid ja kasulikke aplikatsioone, Skype’i ja Facebooki rakendusi. Smart TV-d on võimalik juhtida hääle või viibetega. Samsungi Smart House on mõeldud loominguliste ja innovaatiliste organisatsioonide tutvustamiseks ja avalike ürituste korraldamiseks. Smart House on avatud Tallinna kesklinnas Rotermanni kvartalis 4.-23. maini.

Disainiürituste kavaga saab jooksvalt tutvuda Eesti Disaini Maja facebooki lehe kaudu.