Eesti Disainikeskus koostöös House of Design Groningeniga kuulutab välja abilaua ideekonkursi

09. aprill, 2013

edk logo-1Eesti Disainikeskus koostöös House of Design Groningeniga (Holland) kuulutab välja tootedisaini konkursi, mille eesmärk on suurendada Eesti disaineritele ekspordivõimalusi. Konkursi võitjaga sõlmib Young and Hanson koostöölepingu võidutöö turustamiseks ja müümiseks Young and Hanson kaubamärgi all Euroopa turgudel.

 

Kaubamärk Young and Hanson on disaini- ja sisekujundustoodete kollektsioon, mida iseloomustavad Põhja- ja Läänemere aladele omased jooned, nagu minimalistlikkus, kvaliteet, soliidsus, käsitöölik lähenemine, ja ka väike kiiks. Kaubamärgi taga on Eileen Blackmore (House of Designi asutaja), Martijn Westphal (disainer) ja Carolijn Slottje (disainer).

Konkursi lähteülesanne

Konkursi lähteülesanne on diivanilaud/abilaud, mille teostus vastab käesolevates konkursi tingimustes esitatud nõuetele.

Konkursi ajakava

Konkursi algus: 9. aprill 2013
Konkursitööde esitamise tähtaeg: 10. mai 2013
Võitja väljakuulutamine: 22. mai 2013 Disaini- ja Arhitektuurigaleriis “Disain välja!“ näituse avamise raames
Näitus avatud: 22. mai–1. juuni 2013

Auhind

Konkursi auhind on koostööleping House of Design Groningeniga. Konkursi võidutöö tähistatakse kaubamärgiga Young and Hanson ning seda turustatakse ja müüakse Euroopa turgudel.

Nominentide töid eksponeeritakse näitusel Disaini- ja Arhitektuurigaleriis 22. maist kuni 1. juunini 2013. Võimaluse korral esitletakse võidutööd ka Groningeni disainipoes Vos Interieur. 

Konkursi tingimused saab alla laadida siit.