Eesti esimene Turunduskino Katusekinos

31. juuli, 2014

2fa0a568-6e92-429d-b33f-dbbef353d57418. augustil kell 21.00 toimub esmakordselt Eestis Turunduskino, mille raames esilinastuvad kaks turundusalast dokumentaalfilmi. Esmakordselt näidatakse Eesti meediat jahmatanud Winny Puhhi esimese rahvusvahelise pressikonverentsi põhjal tehtud dokumentaalfilmi, järgneb networking Kuuma Tooli workshopis ning rahvusvaheliselt pärjatud dokumentaalfilmi ART&COPY esilinastus.

Režisöör Doug Pray (“Surfwise”, “Scratch”, “Hype!”) dokumentaal ART©, mis keskendub reklaamile ja inspiratsioonile, on pärjatud ka Toronto Hot Docs, Sundance Filmfestivali, Atlanta Filmifestivali ja News &Documentary Emmy auhindadega. Film paljastab meie aja parimate reklaamigurude töö ja teadmised – gurude, kes on uskumatult mõjutanud meie kultuuri. 1960datel alguse saanud “Loovuse Revolutsioon” tõi pigem keskpärasesse manipulatsiooniga seotud meediamaastikule mässulise ning värskendava tuuleiili: Georg Lois, Mary Wells, Dan Wieden, Lee Clow, Hal Riney ja teised ART© filmis esile tõstetud isiksused on “Just Do It”, ” I Love NY”, “Where’s the Beef?”, “Got Milk”, “Think Different” ja teiste brilliantsete kampaaniate taga. Vaata ART© treilerit siit.

Piletid Turunduskinosse on saadaval Piletilevis hinnaga 6€, kuid neid on võimalik soetada vaid piiratud koguses. Katusekinos on vihmase ning jaheda ilma korral tasuta saadaval vihmakeebid ja soojad mugavad fliistekid.