Eesti lood aitavad Estoria edule kaasa

03. detsember, 2014

Sokos Hotel Viru sõsarhotell Estoria jutustab oma tubade seintel Eesti  lugusid, et pakkuda lisaväärtust hotellis viibimisele ning häid põhjuseid, miks Eestisse tagasi tulla.Suur osa lugudest on seotud eesti kultuuri ja loomemajandusega ning koostöö hotelliga on hea näide kultuuri ja loomemajanduse loodavast lisandväärtusest ühiskonnas.

„Külastajate tagasiside on olnud väga hea ja aidanud meil Tripadvisoris poole aastaga tõusta Tallinna hotellide seas esikaheksasse. Iga detail, sealhulgas teie lugu, on andnud meie külalistele midagi väärtuslikku,“ ütles hotelli kommunikatsioonijuht Peep Ehasalu.

Hotellis eksponeeritud lugudest on sündimas ka kinkeraamat – raamat vähemalt sajast väga heast põhjusest, miks Eestisse tulla. Raamatu esimene variant sünnib soome keeles, järgnevad eesti, inglise ja vene keel. „Soome keeles sünnib see põhjusel, et oleks väljastpoolt vaade, mitte ainult sellest, mida me ise põnevaks peame. Valmis peaks jõudma vabariigi aastapäeva paiku ning kui hästi läheb, siis jõuab EASi esindajate ja turismiedendajate kaudu ka piiri taha, näiteks EXPO messile Milanos,“ selgitas Ehasalu.

Loomemajanduse lugusid jutustab hotellitubades Loov Eesti.