Eesti moebränd Marimo korraldab moeõhtu.

29. november, 2011
alt8. detsembril toimub kohvikus Wabadus eestimaise rõivabrändi MARIMO moeõhtu. Ürituse raames kostitab MARIMO oma külastajaid kolme esinejat hõlmava hariva seminariga moekollektsioonide valmimisest.

Seminar algab Kristel Viksi kavandatava moejoonisega iPad’il, toob kuulajateni kvaliteetsete kangaste valiku põhimõtted otse ühelt Eesti tuntuimalt kangapoelt Solveig Tekstiilid ning lõpeb moerõivaste tootmisprotsessist tootmisettevõtte Professional Wear Group OÜ juhi Anu Karu silmade läbi. Samuti esitletakse MARIMO sügistalvist kollektsiooni “Unelm” tavapärasest erinevas võtmes – lavale astuvad n-ö tavainimesed, kes juba soetanud rõivaid MARIMO sügistalvisest moeloomingust.
Lisaks on võimalik nautida head muusikat, suhelda disaineri Mariliis Soobardiga ning ainult sel õhtul soetada rõivaid suurepärase -20% jõulusoodustusega.
Üritusel osalemiseks registreeru SIIN
MARIMO Fashion OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärk on pakkuda parimaid ning kvaliteetseimaid lahendusi disainrõivaste turul. Ettevõte valmistab nii valmisrõivaste kollektsioone kui vastavalt kliendi soovidele teostatud eratellimustöid nii kodu- kui välisturgudele.
Lisainformatsioon: www.marimofashion.com