Eesti moekunstnikud kolivad pühapäevaks Pärnusse

13. juuli, 2017

Mood suvitab nädalavahetusel taas Pärnus! Eesti paremad moe-, aksessuaaride ja ehtekunstnikud kogunevad sel pühapäeval Pärnusse Pärnu südalinna Aia tänava rohelisele alleele, et laotada rahva ette oma aasta jooksul valminud moelooming – pühapäeval, 16. juulil kell 12-17 on selle suve esimene moeallee. Pärnu Moodi moeallee tähistab sel aastal viie aasta juubelit ning selle aasta moeteema on DesSert.

Viie tunni vältel saate osa põnevatest moeshowdest ning disainmoeturul pakutavatest hõrgutistest. Moelaval esitletavatele kollektsioonidele annab kordumatu hõngu live-muusika. Moest jutustab klaveriklahvidel pianist ja improvisaator Farištamo Eller.

Peale moekollektsioonide nägemise saab aga neid ka kuulata – Eesti Rahva Muuseumi ainulaadne vaibamuusikamängija „tõlgib“ moekunsti muusikasse. Saad ka kuulata seda, mis „muusika“ on sinul seljas!

Moekollektsioone kommenteerib Eesti Naise moetoimetaja, moeajakirjanik Anne Metsis, kellel on kaasas ka mullu 25 ilusama raamatu hulka valitud „Moetähestik“.

Kell 14 on lastetund. Kohal on „Väikesed hiiglased“ Annika ja Nikita, kaasa löövad Happy Dancers tantsijad.Lapsi rõõmustab ka Ranna Rantšo oma vahva loomapargiga.

Loe edasi