Eesti moevaldkonna disainereid oodatakse osalema moemessil Prantsusmaal

03. juuli, 2014

inkubaator tallinnTallinna Loomeinkubaator (TEI) ja Tartu Loomemajanduskeskus (LMK) ootavad Eesti moevaldkonna disainereid osalema ekspordiprojektis: “Noor Eesti Moekunst Prantsusmaal, Roubaix–s”, mille raames saavad disainerid oma väljapanekuga osaleda iga-aastasel Prantsusmaa moeinkubaatori Maisons de Mode poolt Roubaix’s korraldataval moemessil Marché des Modes. Sündmus toimub detsembrikuus (eeldatav toimumisaeg 12.-14.12.2014). Tegemist on Lille’i/Roubaix piirkonna suurima moevaldkonna üritusega, mida külastab ca 15 000 huvilist, sh ka stilistid, blogijad ja sisseostjad.

Kohapeal korraldame ka disainerbutiikide külastused, kohtumised Lille moeinkubaatoris ning disainikeskuses ja tutvustame Prantsusmaa moeturgu lähemalt.

Projektis on oodatud osalema ekspordiambitsiooniga ettevõtjad, kes tegutsevad rõiva-, naha-, ehte- ja aksessuaarivaldkonnas, on esitlenud vähemalt kahte kollektsiooni ning kel on väikeseeria-tootmisvõimekus. Kuni viis osalevat moekunstnikku valitakse välja Maisons de Mode’i juhi Alexandra Pisco ning TEI ja LMK esindajate koostöös.

Osalemiseks palume esitada:

  • portfoolio ning kõikvõimalikud turundusmaterjalid (viide veebilehele,lookbook, imago-fotod, näited pressiteadetest, brändi nominatsioonid jmt);
  • nägemuse detsembrikuus Roubaix–s esitletavast kollektsioonist.

Moemessil osalemise tasu on 600 eurot (lisandub käibemaks), mis sisaldab lühikest ettevalmistust messil osalemiseks, lennupileteid ja kohapealset majutust, messil osalemise tasu, ühist promomaterjali ning inkubaatori-poolset projekti koordineerimist.

Sooviavalduse saatmise tähtaeg on 15. august 2014.

Materjalid ja sooviavaldus palume saata anu@inkubaator.ee jakatrin@inkubaator.ee” target=”_blank”>katrin@inkubaator.ee. Samadelt aadressidelt saab ka lisainformatsiooni.

Lisainformatsioon Marché des Modes moemessist:http://www.maisonsdemode.com/en/evenements/